Murdmaajooksuvõistlusel osales ligi 570 koolinoort

Täna Kubijal peetud Võrumaa koolide sügisesel murdmaajooksuvõistlusel osales viies vanuseklassis kokku ligi 570 jooksjat. Koolidest oli nelja esikohaga edukaim Võru gümnaasium, kolm alavõitu said Vastseliina gümnaasium ja Osula põhikool. C-klassi poiste 500 meetri jooksu võitja Talis Timmi. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. Meesjuuniorid. 1000 m Sander Soikka (Parksepa KK). 3000 m Aleksander Promvalds (Võru G). Naisjuuniorid.

Astrid Erik valiti U17 EMi valikturniiriks Eesti koondisse

Võru tüdruk Astrid Erik (15) valiti Eesti U17 neidude jalgpallikoondisse, kel seisab 1.-6. oktoobrini ees Tallinnas ja Rakveres toimuv oma vanuseklassi EMi valikturniir. Treener Katrin Kaarna valikusse kuulub 18 mängijat, Astrid Erik on üks kuuest kaitsjast. Eesti tüdrukud peavad oma valikmängud Tallinnas: 1. oktoobril mängitakse Poolaga, 3. oktoobril Inglismaaga ja 6. oktoobril Horvaatiaga. Võru JKs

PM: MM-sarjast taandunud Leok hoiab Inglismaal kõrget taset

Kuigi Eesti viimase kümnendi parim krossimees Tanel Leok on tänavu leppinud MM-sarjas juhukülalise rolliga, tõestas ta pühapäeval rahvuste krossil Eesti koondist kõrgele neljandale kohale aidates, et ka Inglismaa sarja esikolmikus sõites kuulub ta tasemelt jätkuvalt maailma tipu lähistele. Leok kavatseb tulevalgi hooajal Inglismaal karjääri jätkata, kirjutas Postimees. „Inglismaa sari on rahaliselt ja koormuse mõistes minu

Kait Hinn tuli piljardi Eesti meistriliiga etapil kolmandaks

Kait Hinn jagas laupäeval Tallinnas piljardi Eesti meistriliiga esimesel etapil 3.-4. kohta. Esikoha võitis Eesti parim piljardimängija Denis Grabe. Teistest Võrust pärit piljardimängijaist jagas Aleksandr Jermikimov 5.-8. ja Maario Hussar 9.-16. kohta. Eesti meistriliiga toimub taas pärast kaheaastast vaheaega. Alanud hooajal on kavas seitse etappi, neist järgmine toimub oktoobri lõpus. Turniiri esinelik, vasakul Kait Hinn.

Andsumäe offroadil müttasid mehed ja masinad poris

Lasva vallas nädalavahetusel toimunud Andsumäe offroadil võitsid esikoha Ever Kattus/Janek Tiisler (ET1; pildil), Matis Trei/Tauno Riibak (ET2), Keio Kõva/Kaino Kõva (TR1) ning Raivo Kruusmann/Tiit Klajuveer/Tarno Lonks (veokid). Võistlus oli ühtlasi offroad ringrajasõidu Eesti meistri- ja karikavõistluste viimane etapp. Foto: Kristjan Kotkas

Martin Leok võidustes Lätis endurosprindis

Lätis Emburgas laupäeval toimunud endurosprindi Balti karikavõistluste eelviimasel etapil võitis Martin Leok E2-klassis esikoha. Sõmerpalu motoklubile tõid esikoha vel Elary Talu E3-klassis ja Timo Hermlin hobiklassis. E1-klassis tuli Reio Timmi neljandaks. Balti karikasarja viimane osavõistlus toimub oktoobri lõpus Lätis Vangažis.

Parksepa SK korvpallurid jätsid ühe esikoha koju

Eile lõpule jõudnud 24. Parksepa rahvusvahelisel korvpalliturniiril jättis korraldajaklubi Parksepa SK koju esikoha U16 vanuseklassi poiste konkurentsis. Turniiri esikoha saatuse otsustanud mängus alistas Parksepa SK/Võru U16 meeskond Aluksne spordikooli eakaaslased 75:63. Kolmandaks tulnud Puiga APSi võideti 83:53 ja neljandaks jäänud Räpina spordikooli 67:59. Parksepa SK/Võru miniklassi poisid jäid Aluksne spordikooli ja Erkmaa KK järel surnud

Heliose vanemad poisid kaotasid, nooremad võitsid ja viigistasid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel pidid FC Helios Võru meeskonnad eelmisel nädalal kahel korral tunnistama JK Tabasalu ülemvõimu: C2-klassi esiliigas kaotasid Võru poisid neljapäeval 0:4 ja B1-klassi II liigas laupäeval 0:11. Tabasalu on mõlemal turniiril ka liider. Eile võitsid E2-klassi poisid FC Helios Tartu 8:3, E1-klass viigistas Suure-Jaani Unitediga 1:1 ja D2-klass Tartu Santosega 2:2. B1-klassi poiste