Vastseliina jalgpallurid said liigamängus põlvakatelt napilt lüüa

Vastseliina FC Tannem kaotas täna Väimelas Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängus Põlva FC Lootosele 2:3 ja jätkab III liiga lõunatsoonis tagantpoolt kolmandal tabelireal. Mängu kümnekesi alustanud (üks mees lisandus hiljem) Tannem pääses Janar Urbaniku ja Sander Pildi 27. ja 28. minuti tabamustest 2:0 juhtima, aga viis minutit enne vaheajale minekut lõi Lootos ühe värava tagasi. Urbaniku tabamus

Mari-Liis Mõttusele MMil juunioride olümpiakrossis 26. koht

Mari-Liis Mõttus sai täna Andorras maastikurattasõidu MMil naisjuunioride olümpiakrossis 26. koha. Maailmameistriks tulnud itaallannale Martina Bertale kaotas ta 14.52-ga. Sõideti neli 4,2 km pikkust rasket ja tehnilist ringi. Neist esimese järel juhtis paarikümnesekundise vahega konkurentide ees Evie Richards Suurbritanniast, aga teisel ringil rühkis etteotsa Berta ja jäi sinna lõpuni. Finišis oli itaallanna ajaga 1:08.40. Hõbemedali

Heleene Hollas ja Liisa Soomets jäid U20 EMil alagrupis teiseks

Heleene Hollas ja tartlanna Liisa Soomets kaotasid Küprosel Larnacas U20 vanuseklassi rannavõrkpalli EMil täna küll viimase alagrupimängu, aga pääsesid edasi 24 parema hulka. Eile kaks mängu võitnud eestlannade tänasteks vastasteks alagrupi esikohamängus olid samuti kahe võiduga Selina Marolf ja Dunja Gerson (Šveits). Hollas ja Soomets jäid esimeses geimis peale 21:16, aga kaotasid siis järgmise 10:21.

Sten Saarnits tõusis viimase etapi võitmisega ka sarja üldvõitjaks

Haanja rattaklubi krossisarja hooaja viimase etapi Andsumäel võitis Põlvamaa rattur Sten Saarnits, kes tagas sellega endale teist aastat järjest ka sarja üldvõidu. Teiseks tuli eile Viljar Kannimäe (+3.10,32) ja kolmandaks Robi Niit (+4.09,68), kes mõlemad esindavad Opel Thule ProTeami. Kaheksast etapist läksid arvesse kuue parema punktid. Viis etappi võitnud Saarnitsa saak oli 595 punkti, Kannimäe