Tauno Tamm jagas Männiku sportingul 3.-4. kohta

Tauno Tamm jagas täna Tallinnas Männiku tiirus toimunud sportinguvõistlusel kolmandat-neljandat kohta. 140 märgist tabas ta 99, nagu ka Sven Rannaväli. Enamat suutsid Veikko Tihvan 110 ja Taivar Lumiste 100 tabamusega. 80 märki tabanud Kaupo Kindsigo jagas 19.-20. kohta. Tulemused

Tarvi Sikk võitis juunioride sprindis pronksmedali

Suvebiatloni Balti karikavõistluste ja Eesti lahtiste meistrivõistluste tänasel avapäeval Otepääl teenis Võrumaa sportlastest ainsana medali Tarvi Sikk, kes saavutas meesjuunioride 10 km sprindis kolmanda koha. Juunioride kiireim oli rootslane Sebastian Olsson. Läti sportlane Vladislavs Nedaivodins kaotas talle 41 sekundiga ja Sikk 1.33-ga. Esimesed kaks tabasid kõik märgid, Sikk eksis kahel lasul. Naisjuunioride 7,5 km sõidus

Hawaii Express Estonian Cup sarja lõpetas Jõulumäe rattamaraton

Tänavuse Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sarja lõpetanud Jõulumäe rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 39. kohaga parim Viljar Kannimäe. 62 km pikkuse võidusõidu võitnud Rein Taaramäele kaotas ta veidi rohkem kui 20 minutiga. Kannimäe oli ka hooaja kokkuvõttes 17. kohaga sarjas parim Võrumaa rattur. Robi Niit sai kokkuvõttes 28. ja Tarmo Mõttus 29. koha. 32 km