Tannem sai Soccernetist raskusteta jagu

Vastseliina FC Tannem purustas täna Väimelas Eesti karikavõistluste 1/16-finaalis III liiga põhjatsooni eelviimase meeskonna Tallinna FC Soccerneti 5:0 (3:0) ja pääses esmakordselt kaheksandikfinaali. „Meie poolt väga hea mäng ja mis peamine – taga null ja edasipääs,” ütles Tannemi mängija Jürgen Kuljus. Tema sõnul oli nädala sees peetud liigamängust Põlva Lootose vastu meestel kaotusevalu veel nii

Tanel Leok liigub Inglismaal teise koha suunas

Tanel Leok (KTM) jäi täna Briti motokrossimeistrivõistluste etapil Preston Docksis MX1-klassis viiendaks, kuid on enne viimast osavõistlust kinni teises kohas. Etapivõidu saavutas kõik kolm sõitu võitnud britt Shaun Simpson. Leok lõpetas teise ja kolmanda sõidu teisena, kuid esimeses sõidus saamata jäänud punktid ei lubanud tal esikolmikusse tõusta. Nimelt purunes Leoki tsiklil esimese sõidu starti minnes

Martti Nõmme teenis elu esimese GP-sarja punkti

Võrulane Martti Nõmme saavutas täna Venemaal Tšaikovskis suusahüpete suvisel GP-sarja etapil 30. koha. Avavoorus hüpatud 115 meetriga hoidis Nõmme 26. kohta ning tagas pääsu ka teise vooru. Teises voorus mõõdeti Nõmme hüppe pikkuseks 108,5 meetrit ning kokkuvõttes teenis ta 179,5 punkti ja 30. koha. Võistluse võitis Kenneth Gangnes Norrast 249,9 punktiga (128,5 ja 130 m).

Võrumaa meistriks golfis tuli Andri Laine

Võrumaa meistriks golfis tuli täna Otepääl Andri Laine, kel 18 raja läbimiseks kulus kokku 84 (ehk raja pariga võrreldes +11) lööki. Esikolmikusse jõudsid veel mullune meister Andre Laine 93 ja Arno Huik 95 löögiga. Võistlust alustas 11 meest. Naisi võistles kaks: esikoha saavutas 115 löögiga Jana Esko, teiseks tuli 164 löögiga Annabel Huik. Võrumaa meister

Navi Vutiselts ja Vastseliina FC Tannem pääsesid mõlemad edasi

Eesti jalgpallikarikavõistlustel olid võidukad mõlemad veel konkurentsis püsivad Võrumaa meeskonnad: täna Väimelas peetud 1/16-finaali mängudes alistas Navi Vutiselts JK Tallinna Kalevi III meeskonna 3:1 ja Vastseliina FC Tannem Tallinna FC Soccerneti 5:0. Mõlemad Võrumaa meeskonnad pääsesid karikasarjas kaheksandikfinaali esmakordselt. Kuuendat korda Eesti karikavõistlustel osalev Navi Vutiselts oli ka kahel korral varem 1/16-finaalis mänginud. 2011. aastal

Timo Sild võitis Soome meistrivõistlused tavarajal

KooVee klubi esindav Timo Sild alistas täna Soome meistrivõistlustel orienteerumisjooksus 16,3 km pikkusel tavarajal kõik konkurendid, edestades teiseks tulnud Toni Saarit 42 sekundiga ja kolmandaks tulnud Elias Kuukkat kahe minutiga. See on läbi ajaloo esimene kord, kui eestlane Soome meistrivõistlustel orienteerumisjooksus esikoha võidab. Soome on Rootsi, Šveitsi, Venemaa ja Norra kõrval üks tihedama sisesekonkurentsiga orienteerumisriike.

Võru orienteerujad noppisid Põlvamaal esikohti

OK Võru orienteerujad noppisid Korsapalos peetud Põlvamaa meistrivõistlustel ridamisi esikohti: eile joostud tavarajal olid võidukad Janek Piirisild (M21), Lauri Pähn (M18), Hando Allmann (M14), Ats Virumäe (M65), Marianne Haug (N21), Marika Jäädmaa (N35) ja Erika Joonas (N45) ning täna saavutati kaks esikohta ka teatevõistlustel. M12-14 klassis olid konkurentidest kiireimad Allmann, Anita Laanejõe ja Kristina Haug