Eesti on ISDE esimese võistluspäeva järel 15. kohal

Eesti endurokoondis on Slovakkias rahvusvahelise kuuepäevasõidu (ISDE) esimese võistluspäeva järel 23 riigi seas 15. kohal. Individuaalselt on Martin Leok eestlastest parimana 61. Riikidest juhib USA, järgnevad Austraalia ja tiitlikaitsja Prantsusmaa. Eesti jääb ameeriklastest maha 17.20,01-ga. Kiireimat sõitu tegi avapäeval ameeriklane Kailub Russell oma kaasmaalase Ryan Sipesi ja austraallase Daniel Milneri ees. Leok kaotab Russellile 2.54,4-ga.

Võrumaa judokad tõid Poolast medaleid

Võrumaa judokad Tarvo Jõgeva ja Randel Päästel saavutasid nädalavahetusel Poolas Bydgoszczis toimunud rahvusvahelisel judoturniiril teise koha. Mõlema treener on Riho Lehiste. Poolas võistles ka tema kolmas kasvandik, Valgamaa Keeni kooli poiss Givi Kokhtashvili, kes võitis oma kehakaalus esikoha. Poola spordiühingu Gwardia lahtistel juunioride ja noorte meistrivõistlustel osales kokku ligi 140 judokat neljast riigist. Vasakult: Givi

Kahevõistlustüdrukud jõudsid Saksamaal esikuuikusse

Reedel ja laupäeval Saksamaal Oberstdorfis toimunud kahevõistluse FISi noorte GP võistlusel olid stardis ka Võrumaa tüdrukud, kes teenisid kahe peale kokku neli esikuuikukohta. 1999.-2001. aastal sündinud tüdrukute seas sai Annemarii Bendi reedel neljanda ja laupäeval kuuenda koha. Esimesel võistlusel jäi tal kolmandast kohast puudu vaid 19 sekundit. Mõlemad võistlused võitis Timna Moser (Austria). Triinu Hausenberg

FC Helios Võru noortemeeskondadel oli tihe nädalavahetus

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel oli FC Helios Võru meeskondadel tihe nädalavahetus ning kirja saadi nii võite, viike kui ka kaotusi. C2-klassi poisid kaotasid reedel TJK Legion Narvale 0:2. Laupäeval alistasid B1-klassi poisid FC Tartu 3:0, D2-klassi poisid FC Helios Tartu 8:1 ja E1-klassi poisid Tartu JK Tammeka 4:1, D1-klassi poisid tegid väravateta viigi Põlva FC Lootosega.

Eviko rullsuusatamissari lõppes võidukihutamisega Kubijal

Kubijal sõideti laupäeval Eviko rullsuusatamissarja viimane viies etapp, kus võrulastest jõudsid esikolmikusse Johanna Udras ja Kristiine Lauri. Mõlemad saavutasid kolmanda koha, esimene N14 ja teine N23 vanuseklassis. Vanuseklasside võitjad: Martti Himma (mehed), Kristjan Mägi (M23), Jarmo Kaasiku (M16), Gustavs Lukstin (Läti, M14), Oleg Kovaljov (M45+), Airi Undrits (naised), Anette Veerpalu (N23), Teesi Tuul (N16), Kaidy

Kestvuskrossi Balti meistrivõistlused jätkusid Lätis

Lätis Vidrižis sõideti laupäeval tänavuste Läti ja Baltimaade kestvuskrossi meistrivõistluste järjekordne etapp. Soolotsiklitel oli parim eestlane Võrumaa motomees Timmo Mõts. Absoluutarvestuses sai Mõts kaheksanda koha, kiireim oli lätlane Edgars Silinš. E2-klassi tuli Mõts lätlaste Ugis Klimonsi ja Janis Vintersi järel kolmandaks. Eesti sõitjate sõnul polnud nad sirget kestvuskrossi varem kunagi sõitnud ning ainuke koht, kus

ISDE stardis on ka Sõmerpalu motoklubi mehed

Täna algab Slovakkias Košices 90. ISDE (International Six Day Enduro), kus Eesti koondises võistleb ka Võrumaa enduromees Martin Leok. Mullu toimus ISDE Argentinas, kuhu eestlased majanduslikel põhjustel ei sõitnud, aga tänavu ollakse taas võistlemas. Eesti endurokoondises on E1-klassis Priit Biene ja Veiko Rääts, E2-klassis Martin Leok ja Toomas Triisa ning E3-klassis Elary Talu ja Priit