Eesti tõusis ISDE poole peal 11. kohale

Eesti koondis tõusis Slovakkias rahvusvahelisel enduro kuuepäevasõidul (ISDE) kolmanda võistluspäeva järel 11. kohale. Ees on veel kolm päeva. „Mehed ja ka rada hakkavad pärast kolm päeva kestnud sõitu väsima,“ ütles Martin Leok, kes tegi eestlastest 81. kohaga taas parima individuaalse soorituse. Praktiliselt sama rada on sõidetud kolm päeva ja isegi ülesõitudel on tekkinud suured augud,

Jätka lugemist →

Suure Munamäel püstitatakse reedel trepijooksurekord

Eeloleval reedel, 11. septembril võisteldakse Haanjas esimest korda Suure Munamäe trepijooksus. Start antakse Suure Munamäe jalamil suures parklas. Joosta tuleb mööda tähistatud rada treppidest üles torni, kus finiš on üheksandal korrusel. Ajavõtt on elektrooniline. Kuna taoline võistlus on esimene, sünnib kahtlemata ka trepijooksu esimene tippmark. Starditakse 30sekundise intervalliga ja esimene võistleja lähetatakse teele kell 22.

Jätka lugemist →

Antsla rattatuuri paremusjärjestus sai paika

Läinud nädalal jõudis lõpule Hauka Veloklubi korraldatav Antsla rattatuur, kus meeste sportklassis võitis viie ürituse kokkuvõttes esikoha Taavi Kannimäe ning esikolmikusse jõudsid veel Robi Niit ja Janar Kannimäe. Naistest oli kokkuvõttes parim Anne Kannimäe. Sarja kuulusid tänavu Tsooru sprint, Uhtjärve Nõiariigi rattakross, eraldistardist sõit Kobelas, Kaika rattamaraton ja Antsla rattaralli.