Andrus Värnikul jäi come-backil 70 meetri joonest napilt puudu

2005. aasta odaviske maailmameister Andrus Värnik (37) võistles täna väljaspool arvestust noorte heitjate seeriavõistluste etapil Tallinnas ning sai tulemuseks 69.87. Eesti hooaja edetabelis annab tänane tulemus Värnikule kuuenda koha. Enne tänast osales Värnik odaviskevõistlustel viimati 2011. aastal. Värniku parim tulemus 87.83 on 2003. aastast Eesti rekord. Tänavu suvel proovis Andrus Värnik odaviset Jaanus Kala viievõistlusel,

Võrulannade esimeseks vastaseks loositi Audentes/Noortekoondis

Võrkpalliliidus toimus täna Eesti karikavõistluste loosimine ning Võru naiskonna veerandfinaalivastaseks tuli Audentese SG/Noortekoondis. Kohtutakse kahel korral, kodus ja võõrsil. Edasipääseja selgitamiseks loetakse esmalt võitude arvu, siis punkte (3:0 ja 3:1 võit annavad võitjale kolm, 3:2 võitjale kaks ja kaotajale ühe punkti) ja kui need on ka võrdsed, selgitab edasipääseja 25 punktini mängitav kuldne geim. Võidu

Robert Täht säras oma uue koduklubi vastu

Poolas Lubinis laagris olev Eesti meeste võrkpallikoondis alistas eile sõprusmängus 3:2 Lubin Cuprumi meeskonna. Algaval klubihooajal Poola meistriliigas Lubini meeskonnas Eesti koondise peatreeneri Gheorghe Crețu käe all mängima hakkav Robert Täht tuli platsile Eesti algrivistuses ning tõi meeskonnale lõpuks parimana 21 punkti, realiseerides 38 tõstest 20. Sinisärkide teine Võrust pärit mängumees Henri Treial pääses platsile