Pikal rajal Lauri Sillale hõbe ja Kerstin Uiboupinale pronks

Täna Harjumaa ja Lääne-Virumaa piiril Mõndaveres peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise pikal rajal võitis Lauri Sild meeste eliitklassis hõbeda ja Kerstin Uiboupin naiste eliitklassis pronksi. Kaitsejõudude sprdiklubi värve kaitsev Sild kaotas 21,8 km pikkusel rajal mullusele rogaini maailmameistrile Timo Tammemäele (SK 100) viie minuti ja 35 sekundiga. Hõbemedali saatus selgus raja viimasel paarisajal meetril, kui Sild

Karel Kutsar tuli MX2-klassis motokrossi Eesti meistriks

Karel Kutsar võitis täna Tihemetsas Eesti motokrossimeistrivõistluste viimasel etapil MX2-klassis mõlemad sõidud ja tõusis aastase pausi järel taas selle masinaklassi Eesti meistriks. MX1-klassis võitis Tanel Leok pronksmedali. MX2-klassi esimeses sõidus jõudsid Kutsari järel esikolmikusse lätlane Tomass Šileika ja Hardi Roosiorg, teises samad mehed, aga vastupidises järjekorras. Nelja etapi kokkuvõttes kogus ühe osavõistluse vahele jätnud Kutsar

Eesti enduromehed lõpetasid ISDE 15. kohaga

Eesti meeskond koosseisus Martin Leok, Toomas Triisa, Priit Biene, Elary Talu, Veiko Rääts ja Priit Palatu tuli Slovakkias rahvusvahelisel enduro kuuepäevasõidul (ISDE) viieteistkümnendaks. Kõik meie mehed sõitsid võistluse lõpuni. ISDE võitjaks tuli Prantsusmaa (lõpuaeg 21:08.30). Teiseks jäänud Austraalia kaotas prantslastele vaid veidi üle minuti, kolmandaks tuli Hispaania. Eesti kaotas Prantsusmaale kahe tunni ja seitsme minutiga.

Andre Kurg taandus mulluselt kullalt tänavu hõbedale

Eelmise aasta Eesti meister Andre Kurg (Škoda Fabia) pidi tänavustel Eesti rallikrossimeistrivõistlustel leppima hõbemedaliga. Hooaeg lõpetati täna Elva külje all Kulbilohus toimunud võistlusega, kus Super1600-klassi finaali võitis Siim Saluri endale juba varem meistritiitli kindlustanud Arvo Kase ja lätlase Eijss Ossi ees. Kurg sai esimeses kahes eelsõidus 18. ja 7. koha, kolmandas enam rajale ei läinud,

Navi vutimehed vandusid Tääksi omadele alla

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil SK Tääksile 2:5 (1:4). Navi sai kohe mängu alguses, 5. minutil magusa värava, mille lõi Karl Martin Saar, aga rõõmu ei jätkunud kauaks. 12. minutiks oldi juba taga 1:3, kusjuures üks Tääksi tabamustest läks Valeri Dobrovolski omaväravaks. „Hetkel on meie suur probleem kaitse. Põlva, Valga ja

Lahjaks jäänud Võru Rolleril võitis esikoha Anti Saarepuu

Täna Kubijal peetud rullsuusatamisvõistlusel Võru Roller võidutses meeste sprindis Võru oma mees Anti Saarepuu, naistest oli parim Anette Veerpalu. Juba kvalifikatsioonis kiireima aja sõitnud Saarepuu alistas finaalis Siim Lehismetsa (Karupesa Team), kahevõistleja Han Hendrik Piho ja kuni 18aastaste noormeeste parima Kaivo-Mart Kangro (Alutaguse suusaklubi). Naiste finaalis jõudsid Anette Veerpalu järel esikolmikusse Piret Pärnik ja N18

Tannem kaotas Warriorile ja lubas valgalastel endast mööduda

Eesti jalgpallimeistrivõsitluste III liiga lõunatsoonis kaotas Vastseliina FC Tannem täna Valgas sealsele FC Warriorile 1:3. Kaotus oli seda valusam, et valgalased olid üle poole mänguajast vähemusest ning möödusid nüüd Tannemist, lükates Võrumaa meeskonna eelviimaseks. Esimese poolaja ainsa värava lõid 21. minutil väljakuperemehed. Kuus minutit enne vaheajale minekut jäi kodumeeskond kümnekesi, sest üks nende mängijaist sai