Rõuge valla golfimeistrivõistlused võitis Kaido Luik

Eile Rõuges toimunud valla golfimeistrivõistlused võitis kaheksa osaleja konkurentsis esikoha Kaido Luik. Teiseks tuli Karel Saarna ja kolmandaks Kert Jõgeva. Kaido Luik (vasakul) võtab eelmise aasta Rõuge valla meistri Marek Jõgeva käest vastu rändkarika. Foto: Karel Saarna

Tauno Tamm võitis inglise sportingu Eesti meistrikulla

Mõniste vallast pärit laskur Tauno Tamm tuli laupäeval Elvas haavliharjutuses inglise sporting Eesti meistriks. Esimesest 140 märgist tabas ta 119 ja asus võistluse liidriks. Kahe finaalseeriaga lisandus veel 17 tabamust, mis andis kogusummaks 136 märki. Hõbeda ja pronksi saanud Veikko Tihvan ja Andres Ratassepp said kirja 129 tabamust. Finaali pääses ka võitja noorem vend Tauri

Heliose noored jäid nädalavahetusega plussi

FC Helios Võru meeskonnad pidasid läinud nädala lõpus viis Eesti noorte meistrivõistluste mängu, millest võitsid kolm ja viigistasid ühe. 1:1 viigi tegid reedel C2-klassi poisid oma vanuseklassi 1.-8. koha turniiril endast neli kohta kõrgemal oleva FC Elvaga 1:1. Otepääl peetud mängu esimene poolaeg lõppes väravateta. Teise poolaja keskel pääses Elva 11 meetri karistuslöögist juhtima, aga

Eesti võrkpallimeeskond pidas Slovakkias kontrollmänge

EMi finaalturniiriks valmistuv Eesti võrkpallimeeskond pidas nädalavahetusel Slovakkias kaks sõprusmängu sealse koondisega ning võitis esimese kohtumise 3:1 ja kaotas teise 1:3. Võrust pärit mängijatest lõi Robert Täht esimeses kohtumises kaasa teises ja kolmandas geimis, teises kohtumises sai aga kirja täismängu ja oli 17 punktiga Eesti meeskonna resultatiivseim. Henri Treial oli teises mängus platsil kolm esimest