FC Helios Võru kurb kaotusteseeria pikenes veelgi

FC Helios Võru sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis kirja viienda järjestikuse kaotuse, kui jäi täna Väimelas 1:5 (1:2) alla Tartu FC Bronx Woodile. Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul on Heliose noortel poistel Bronx Woodi taolistele jõulistele ja mustalt, vea piiril mängivatele meeskondadele veel väga raske vastu saada. Pika palli mängides selliseid vastaseid mingil juhul võita

SK Roosu tegi võõrsil FC Elva duubliga viigi

SK Roosu jalgpallurid noppis täna võõrsil tehtud 1:1 viigi eest FC Elva II meeskonnaga Eesti IV liigas järjekordse punkti. Mängu mõlemad väravas sündisid teisel poolajal. Elva meeskond läks 56. minutil kohtumist juhtima. Kaheksa minutit hiljem Roosu viigistas, värava lõi Sten Maask. Järgmisel laupäeval võõrustab Roosu Osulas Suure-Jaani Unitedit.

Võru maadlejad ei jäänud kodusel turniiril aurahadeta

Täna Võrus toimunud olümpiavõitja Eduard Pütsepa 39. mälestusvõistlustel maadluses saavutasid Võru spordikooli kasvandikud kaks esikolmikukohta: kuni 26 kg kaaluvate poiste seas tuli Hendrik Urbanik teiseks ning kadettide kehakaalus kuni 85 kg Robert Järv kolmandaks. Poiste (2002. a ja hiljem sünd) kehakaalus kuni 24 kg sai Silver Raud neljanda koha. Viiendaks tulid Võru poistest Steven Nääme

Võru JK kestis Tartu JK Welco vastu 87 minutit

Eesti jalgallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsoonis kaotas Võru JK täna kodus turniiritabelis teisel kohal olevale Tartu JK Welcole 0:1. Mäng oli kaua võrdne, ent lõpus vahetusteta mänginud väljakuperemehed väsisid ja kolm minutit enne kohtumise lõppu lõid tartlased 11 meetri karistuslöögist võiduvärava. Welco on võrulastele olnud kogu aeg ebameeldiv vastane – seni omavahel II ja III liigas

Navi Vutiselts kaotas kuuepunktimängus Welco duublile

Navi Vutiselts jäi täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas 1:4 (0:2) alla Tartu JK Welco II meeskonnale, kellega seni oldi võrdsete punktide peal. Navi jäi juba 24. minutiks 0:2 kaotusseisu. Mõlemale väravale eelnes tartlaste pikk audisissevise, kusjuures teisel korral lendas pall väravasse vahele karanud Navi oma mehe Janar Meho peast. Teisel poolajal karistas Welco Navit veel

Kütioru jooksul kaitses mullust esikohta Raido Mitt

Kütioru maastikujooksu võitis nagu eelmiselgi aastal Põlvamaa jooksja Raido Mitt. Mitil kulus umbes 9 km pikkuse distantsi läbimiseks aega 34.26,9 ehk paarkümmend sekundit vähem kui mullu. Anti Puustus kaotas talle 33,3 sekundiga ja parima Võrumaa jooksjana kolmandaks tulnud Karel Hussar 1.44,7-ga. Esikümnesse jõudsid Võrumaa jooksjatest veel Margus Koor (4.), Mikk Laur (6.), Aimar Hussar (8.)