Armin Pilv saavutas Balti karikasarjas kolmanda koha

Võru rattur Armin Pilv saavutas downhilli Balti karikasarjas hooaja kokkuvõttes noorteklassi kolmanda koha. Seenioride konkurentsis võidutses Viljar Teppo. Sarja viimane, neljas etapp sõideti läinud nädalavahetusel Lätis Cesise lähedal Ozolkalnsis, kus Pilv tuli leedulaste Gerardas Kazokase ja Ignas Vaičiunase järel kolmandaks. Samad mehed edestasid teda ka kokkuvõttes. Punkte teenis 18 ratturit. Viljar Teppo oli viimasel etapil

Võru U20 neiud edenesid esikuuikusse, noormehed jäid joone alla

Nädalavahetusel toimunud Eesti U20 vanuseklassi võrkpallikarikavõistluste tsooniturniiridel lunastasid Võru spordikooli neiud koha esikuuikusse, noormeestel see ebaõnnestus. Võru spordikooli U20 naiskond saavutas koduplatsil peetud tsooniturniiril Tartu SS Kalevi järel ning Pärnu spordikooli ja Premium 7/Salva Tartu duubli ees teise koha ning pääses septembri lõpus Tartus toimuvale kuue tugevama naiskonna finaalturniirile. Võru noormehed jäid Tallinnas peetud tsooniturniiril

Roosi tänava staadionile paigaldati uued varjualused

Jalgpalliklubi FC Helios Võru kasutuses olevale Võru Roosi tänava spordiväljakule paigaldati hiljuti varikatusega varumängijate pinkid, mille soetamist rahastas siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest. Projekti „Pink-varikatused Roosi tänava staadionile” toel soetas klubi kaks pink-varjualust. Tänu sellele tõuseb laste sporditegemise ja vaba aja sisustamise kvaliteet. Eelmise aasta sügisel sai FC Helios Võru KOPist raha Roosi tänava staadionile

Võrumaa mehed lõid veoautokrossis laua puhtaks

Laupäeval Varstu vallas Matsi rajal toimunud etapiga lõpule jõudnud tänavused Eesti veoautokrossi meistrivõistlused olid Võrumaa autosportlastele igati edukad: võideti kõik kolm mängus olnud meistritiitlit. GAZ 51/52-klassis tuli Eesti meistriks Ott Kevvai, GAZ 53-klassis Sigmar Tammemägi ja veobagide klassis Mart Henning. Tammemägi teenis juba oma kuuenda Eesti meistritiitli. Kodurajal võitis ta mõlemad poolfinaalid ja ka finaali,

Puiga APSi U16 poisse ootavad ees III divisjoni mängud

Puiga APSi U16 vanuseklassi korvpallimeeskond jäi nädalavahetusel Eesti noorte meistrivõistluste testturniiril Tartus kolmandaks, mis tähendab, et Puiga poistel tuleb alanud hooajal leppida mängudega III divisjonis ehk 17.-29. kohani. Kaks edasipääsejat olid Pärnu KK Paulus ja Tartu Salva/Rock II, kellele Puiga meeskond kaotas vastavalt 28:119 ja 46:74. Ainsana alistati 55:53 Valga/Kuldre kool.