Navi Vutiselts kaotas vahelejäänud mängus liidrile

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõitsluste III liiga vahelejäänud mängus lõunatsooni liidrile Tartu Merkuurile 1:3 (0:2). Väimelas peetud mäng algas väljakuperemeestele õnnetult: 13. minutiks olid 0:2 kaotusseisus. 11. minutil realiseerisid tartlased penalti ning kaks minutit hiljem lõi Janar Meho omavärava. Teise poolaja algul sai Merkuur kirja veel ühe tabamuse. Võõrustajate ainsa värava saavutas Tamriko Õkva

Parksepa võõrustab juba 24. korda noorte korvpalliturniiri

Parksepa keskkooli ­spordihoones peetakse reedest kuni pühapäevani 24. Park­sepa rahvusvaheline korvpalliturniir. Oma ligi veerandsaja aasta pikkuse ajaloo jooksul on tänavune turniir esimene, kui ei võistle tüdrukud. See-eest on poisid võistlustules koguni kolmes vanuseklassis. Reede, 25. september on miniklassi poiste päralt. Parksepa SK/Võru vastasteks on Erkmaa korvpallikool, Tartu Salva/Rock III ja Aluksne SK (Läti). Laupäeval, 26.