Siim Plangi ja Marek Sarapuu on Tartu rallil teisel kohal

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) on Tartu rallil esimese nelja kiiruskatse järel teisel kohal, liidrist jäävad Võrumaa rallimehed maha 5,7 sekundiga. Esikohal on Rainer Aus ja Simo Koskinen (Mitsubishi Lancer Evo 9). Kolmandal kohal olevat Ranno Bundsenit ja Robert Loštšenikovi (Mitsubishi Lancer Evo 6) edestavad võrulased 2,2 sekundiga. Vahed on väikesed

Võru võrkpallimeeskond alustas Gutmanni turniiri kahe kaotusega

Võru VK võrkpallimeeskond alustas kodust Jaan Gutmanni nimelist 57. rahvusvahelist Võru võrkpalliturniiri 1:2 kaotusega Bigbank Tartule ning jäi päeva teises mängus 0:3 alla ka Pärnu VK-le. Mängus tartlastega juhtisid esimest geimi kogu aeg paraja vahega külalised ja ehkki Võru üritas seisult 20:24 veel vastu hakata, kaotati ikkagi 23:25. Teine geim oli algul tasavägine, siis libises

Euromeeting 2015 meeste sprindi võitis Timo Sild

Täna Otepääl alanud orienteerumisvõistlusel Euromeeting 2015 oli avaalana kavas sprint, mille meestest võitis Timo Sild. Võrust pärit orienteeruja võiduaeg 4,1 km pikkusel rajal oli 15.00,1. Šveitslane Andreas Rüedlinger kaotas talle 11,4 ja rootslane Martin Regborn 13,8 sekundiga. Sprindirajad kulgesid Apteekrimetsas, Otepää linnas, linnamäel ja lõppesid suusastaadionil. Timo Sild, kes ei olnud vaheaegdades hetketgi madalamal kui

Võru Kesklinna kooli tüdrukud kordasid poiste saavutust

Võru Kesklinna kooli tüdrukud kordasid oma kooli poiste eilset saavutust ja võitsid Võrumaa koolinoorte 6.-9. klassi jalgpallimeistrivõistlused. Võidukas võistkonnas mängisid Cätli Märtin, Astrid Erik, Marleen Mälton, Karolin Eks, Ann-Marie Külaviir, Sandra Lember, Kerli Kubi, Mirjam Kivimäe ja Hanna Ahelik. Kesklinna kooli tüdrukud alistasid kõik kolm vastast ning seda koguskooriga 12:0. 12 väravast 10 lõi omaealiste

Gümnaasiumiastme vutikulla võitis Parksepa keskkool

Võrumaa koolinoorte 10.-12. klassi poiste tänavune jalgpallimeister on Parksepa keskkool, kes alistas täna Puigal toimunud turniiril teiseks tulnud Vastseliina gümnaasiumi 3:0, kolmanda koha saanud Antsla gümnaasiumi 2:0 ja neljandaks jäänud Varstu keskkooli 4:1. Esikoha võitnud meeskonnas mängisid Margus Taaber, Timo Thal, Emil Abel, Jaagup Abel, Viktor Maljuga, Egert Pedassaar, Tarvo Jõgeva, Roland Saarepuu ja Hentrik