Eesti tiim kordas 4. kohaga oma parimat saavutust rahvuste krossil

Eesti motomeeskond, kuhu kuulus ka Tanel Leok, saavutas rahvuste krossil Prantsusmaal Ernées suurepärase neljanda koha. Alla jäädi vaid Prantsusmaale, USAle ja Belgiale. Kawasakiga sõitev Leok sai tänastes sõitudes kirja 8. ja 15. koha. Veel kuulusid Eesti tiimi Harry Kullas (Husqvarna) ja Priit Rätsep (Honda). Leoki meelest ei oodatud eestlastelt taolist edu keegi. „Enne võistlust poleks

Võru U20 vollenaiskond saavutas Eesti karikavõistlustel teise koha

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond tuli Tartus peetud Eesti karikavõistlustel Kohila VK järel teiseks. Raivo Jeenase juhendatav Võru naiskond alustasid turniiri reedel 1:3 kaotusega Selver Tallinn Audentesele. Sama päeva teises kohtumises alistati Tartu SS Kalev 3:0. Eile võideti Kohila VK 3:1 ja Viljandi spordikool 3:0 ning enne tänast viimast võistluspäeva oli nii võrulannadel kui ka Kohila

Tuline Võrumaa vutiderbi andis tulemuseks 3:3 viigi

III liiga Võrumaa derbi Navi Vutiseltsi ja Vastseliina FC Tannemi jalgpallimeeskondade vahel lõppes 3:3 (1:1) viigiga. Väimela staadionil peetud mängus avas skoori 8. minutil Kristjan Kikkase löögist Tannem. 37. minutil jõudis Navi viigini, kui Valeri Dobrovolski tsenderduse järel leidis pall tee väravasse Robert Kruuda pealöögist. Veidi enam üritas avapoolajal siiski Tannem. Teisel poolajal oli algul

Võru võrkpallimeeskond jäi Gutmanni turniiril viimaseks

Jaan Gutmanni nimelise 57. rahvusvahelise Võru võrkpalliturniiri viimases voorus kaotas võõrustajate meeskond Selver Tallinnale 0:3 ja pidi leppima viimase kohaga. Esimeses geimis teenisid võrulased 16, teises ja kolmandas geimis kummaski 15 punkti. Teistes tänastes mängudes võitis RTU Riga Rakvere VK 2:1 (24, -20, 18) ja juba eile endale turniirivõidu taganud Pärnu VK Bigbank Tartu 3:0

Timo Sild lisas esimesele ja teisele kohale täna kuuenda

Otepää vallas peetud orienteerumisvõistlusel Euromeeting 2015 sai eelmisel kahel distantsil esimese ja teise koha saavutanud Timo Sild täna meeste lühirajal kuuenda koha. 6,04 km pikkusel rajal kaotas ta esikoha võitnud Albin Ridefeltile (Rootsi) 1.57-ga. „Tegin tehniliselt puhta jooksu, kaheminutiline kaotus pidi tulema eelkõige jooksukiiruse arvelt. Võimalik, et oma mõju avaldas eile saadud oksalöögist vastu silma

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas JK Luunjale 0:2

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti meistrivõistlustel võõrsil JK Luunjale 0:2 ja langes II liiga ida-põhjatsooni tabelis koha võrra allapoole, seitsmendaks. Võru JK kapteni Reijo Künnapuu sõnul võis kaotusest hoolimata mängupildiga rahule jääda. „Võideldi korralikult ja kõik andsid endast parima,” sõnas ta. Esimene poolaeg lõppes väravateta, võimaluste poolest oli mäng enam-vähem võrdne. „Vastane hoidis rohkem

Ivar Ivanov ületas Berliini maratonil 28 aastat vana Võrumaa rekordi

Ivar Ivanov jooksis täna Berliini maratonil uue Võrumaa rekordi 2:24.03. Juba 1987. aastast Einar Oimeti nimel olnud senisest Võrumaa tippmargist kärpis ta ühe minuti ja 23 sekundit. Ivanov läbis kilomeetreid tempoga 3.22–3.29, poolel maal oli ta ajaga 1:11.18. Lõpujoone ületas Ivanov 67. jooksjana. Eesti hooaja edetabelis on tema aeg paremuselt kolmas. 31aastase Võru jooksumehe senine