Rajarekordi jooksnud Rait Ratasepp kaitses Haanja Ultra100 võitu

Haanja Ultra100 jooksu võitis teist aastat järjest Rait Ratasepp (32), kes jõudis 100 km pikkuse distantsi finišisse uue rajarekordiga 8:03.48. Mullust tippmarki parandas ta täna 12 ja poole minutiga. „Seadsin endale sihiks alistada kaheksa tundi, ent alguses tehtud väike apsakas maksis kätte,” ütles võitja. Haanja Ultra100 toimus kuuendat korda ja Ratasepp on esimene, kes selle

Võrulannad alistasid viiegeimiseks veninud mängus Tallinna Ülikooli

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond saavutas Balti liigas hooaja esimese võidu, kui alistas täna koduväljakul Tallinna Ülikooli 3:2. Vastu ootusi jäid võrulannad kohtumise algul tagaajaja rolli: esimene geim kaotati 22:25 ja teine 18:25. Raskest seisust suudeti siiski välja tulla. Kolmandas geimis jäi Võru naiskond peale 25:21 ja neljandas 25:16. Otsustavas geimis võrulannad külalistele enam erilisi võimalusi ei

Võru VK/SK alustas esiliigamänge kaotusega

Võru VK/SK võrkpallimeeskond kaotas Eesti meeste esiliiga esimeses mängus täna võõrsil liiga eelmise hooaja võitjale EMÜ SK-le 1:3. Võrulased kaotasid esimesed kaks geimi 15:25 ja 12:25, võitsid siis kolmanda 25:20, aga jäid neljandas taas 18:25 alla. „Jäime kohe alguses servi vastuvõtuga hätta ja esimeses geimis saadud 15 punktist vaid kolm tulid rünnakust. Teises geimis jätkas

Robert Tähe debüüt Poolas tõi kaotuse

Võrust pärit võrkpallur Robert Täht teigi eile debüüdi Poola kõrgliigas, mille avavoorus kaotas tema koduklubi Lubini Cuprum Varssavi AZS Politechnikale 2:3. Täht pääses platsile vahetusest neljandas ja viiendas geimis ning realiseeris kaheksast tõstes punktiks kolm. Cuprumi peatreener on ka Eesti koondise juhendaja Gheorghe Cretu ning meeskonnas mängib eestlastest veel Keith Pupart. Lubini Cuprumi võrkpallimeeskond, kus

Tasavägistes mängudes said võidupunkti Rõuge ja Värska Vesi

Mõlemad eile õhtul peetud Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste mängud osutusid tasavägiseks, võidu teenisid tabelisse Rõuge ja Värska Vesi. KK Rõuge alistas koduplatsil Puiga meeskonna 81:77 (44:31; Andreas Org 18 – Mart Madisson 21 (5 kolmest)). Värska Vesi võitis Antslas sealse meeskonna 78:77 (37:46; Olver Kaljuvee 24 – Merlis Niklus 24).

Võru JK tegi praeguse tausta juures maksimumilähedase tulemuse

Võru JK jalgpallimeeskonna hooaeg II liigas kulges tõusude ja mõõnadega. Eesmärgiks võetud viies koht jäi küll saavutamata, aga lõpuks võeti oma ikkagi enam-vähem ära ja lõpetati ida-põhjatsooni turniir seitsmenda kohaga ehk tabeli ülemises pooles. Meeskonna eestvedaja ja kapteni Reijo Künnapuu sõnul saavutati maksimumilähedane tulemus. „Liiga tase oli tugevam kui kunagi varem. Meid edestanud meeskonnad teevad

Esiliigasse taandunud Võru võrkpallimeeskond alustab hooaega

Võru VK/SK võrkpallimeeskond alustab eeloleval nädalavahetusel Eesti meeste esiliiga turniiri. Esimene mäng peetakse laupäeval Tartus valitseva esiliiga meistri EMÜ SK-ga, päev hiljem on võrulaste vastaseks koduväljakul Tallinna VK Täht. Peale eelnimetatute mängivad esiliigas veel TTÜ/Kiili, Tallinna Ülikool/VK Rakvere, Liider/Rae vald, Järvamaa VK II, Audentese SG/Noortekoondis, Selver Kikas/SK ja Narva SK Energia/SK Viktoria. Põhiturniiril mängitakse kohalesõitudega

Famila/Võru VK jõudis karikasarjas poolfinaali

Famila/Võru VK alistas Eesti naiste võrkpalli karikasarja veerandfinaali korduskohtumises Audentese SG/Noortekoondise täna koduväljakul taas 3:0 ja pääses edasi nelja tugevama naiskonna sekka. Kui eile loovutasid võrulannad vastastele geimides 17, 17 ja 16 punkti, siis täna 16, 15 ja 19. Heleene Hollas tõi võitjatele 9 (+7), Anett Hollas 8 (+6) ja Margot Pähn 7 (+5) punkti.