Astrid Erik aitas Eestil Horvaatiaga väravateta viiki teha

Eesti neidude jalgpallikoondis, kuhu kuulub ka Võru tüdruk Astrid Erik, lõpetas U17 vanuseklassi EMi valikturniiri Tallinnas täna 0:0 viigiga Horvaatia vastu. Alagrupi võitjaks tuli Inglismaa, järgnesid Poola ning võrdselt ühe punkti teeninud Horvaatia ja Eesti. Astrid Erik kuulus kõigis kolmes kohtumises Eesti algkoosseisu ning oli alati platsil kuni lõpuvileni.

Võru Kesklinna kooli vutipoistele seitsmes koht

Võru Kesklinna kooli jalgpallimeeskond sai täna Paides toimunud Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi meistriliiga finaalvõistlusel seitsmenda koha. Alagrupis jäid Võru poisid alla hiljem turniiri võitjaks tulnud Saku gümnaasiumile. 5.-8. koha mängudes kaotati esmalt Elva gümnaasiumile, aga viimases kohamängus saadi jagu Haapsalu põhikoolist. Meeskonna parima mängija eriauhinna pälvis Võru poistest väravavaht Alvar Rosar.

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond Eestis 7.

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond võitis möödunud nädalavahetusel Hiiumaal oma vanuseklassi Eesti karikavõistluste teise finaalgrupi, mis tähendab, et üldjärjestuses saadi seitsmes koht. Võru noormeestele järgnesid Hiiumaal sealse võrkpalliklubi meeskond, Saaremaa spordikool, Narva spordikool Energia ja Orava/Räpina SK. Võru võitis neljast mängust kolm, sealhulgas hiidlasi 3:1, saarlastele vannuti aga 1:3 alla. Eestu U20 karikavõitjaks tuli Tallinna VK

Aimar Hussar saavutas Tartu Maratoni Kuubikul kõrge 4. koha

Selgunud on Tartu Maratoni Kuubik 2015 ehk maratonide mitmevõistluse sarja paremusjärjestus, kus meeste konkurentsis saavutas Aimar Hussar neljanda ning tema vend Kaidar Hussar üheksanda koha. Meeste esikolmikusse jõudsid Kert Keskpaik, Allar Soo ja Sander Linnus. Tartu Maratoni Kuubik ühendab kõik kuus Klubi Tartu Maraton hooaja üritust, milleks on Tartu maraton, Tartu jooksumaraton, Tartu rattaralli, Tartu

Martin Leok tuli nii Eesti kui ka Baltimaade enduromeistriks

Läinud nädalavahetusel Arukülas peetud etapiga lõpule jõudnud Eesti ja Baltimaade enduromeistrivõistlustel võitis E2-klassis mõlemas arvestuses kuldmedali Martin Leok (KTM). Leok sai viimasel etapil laupäeval oma klassis kolmanda ja pühapäeval teise koha. Esikoha võitsid vastavalt soomlane Markus Michelsson ja leedulane Arunas Gelažninkas. Eesti meistrivõistluste arvestuses kogus Leok 137 punkti, hõbeda sai 93 punktiga Michelsson ja pronksi