Robert Täht tõi Eestile itaallaste vastu kuus silma

Eesti meeste võrkpallikoondis alustas EMi finaalturniiri alagrupimänge Torinos täna 0:3 (-19, -24, 15) kaotusega Itaaliale. Robert Täht (paremal) kuulus Eesti algkoosseisu ja sai kirja 6 (-1) punkti, Henri Treial käis korraks platsil teises geimis. Eesti meeskonna resultatiivseim oli 13 punktiga Oliver Venno (vasakul). Foto: CEV

Siim Plangi ja Marek Sarapuu juhivad Saaremaa rallit

Endale juba nii absoluutarvestuses kui ka N4-klassis tänavuse Eesti meistritiitli kindlustanud Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) on meistrivõistluste viimaseks etapiks oleval Saaremaa rallil pärast avapäeva liidrid, kolmest kiiruskatset võideti üks. „Meie tänane stardipositsioon oli küll hea ja saime tänu mitte tolmus sõitmisele ka korraliku edu, kuid oma sõiduga ma täielikult rahul

Jätka lugemist →

Riikliku spordistipendiumi saajate seas kolm Võrumaa sportlast

Kultuuriminister Indrek Saar kinnitas 76 sportlase 2015. aasta teise poolaasta riiklikud spordistipendiumid. 840 euro suuruse stipendiumi saavad ka kolm Võrumaa sportlast: laskesuusataja Rene Zahkna, motosportlane Aigar Leok ja kahevõistleja Kail Piho. Stipendiume jagatakse 76 sportlastele kogusummas 65 940 eurot.

Võrumaa poisid jäi esikümne lõppu

Eile Raplamaal Valtus toimunud Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi poiste jalgpalli rahvaliiga finalturniiril sai Antsla gümnaasiumi meeskond kaheksanda ja Kääpa põhikooli meeskond üheksanda koha. Esikoha võitis 11 kooli konkurentsis Tallinna Linnamäe vene lütseum.

Võru suusaklubi alustas Rõuges oma treeninggrupiga

Võru suusaklubi treeneri Thomas Kuusi juhendamisel toimuvad Rõuges alates septembri keskpaigast laste suusatreeningud ning oktoobrist saavad trenni tulla ka kõik vanemad harrastajad. Harrastajate gruppi sobivad kõik huvilised alates gümnaasiumiõpilastest, ülemist piiri ei ole. Treeningud hakkavad toimuma iga nädala teisipäeval ja neljapäeval pärast tööpäeva lõppu.