Robert Täht oli mängus Prantsusmaaga Eesti suurim punktitooja

Eesti meeste võrkpallikoondis kaotas täna Torinos EMi finaalturniiri teises alagrupimängus Prantsusmaale 1:3 (-13, -22, 22, -18). Robert Täht kuulus Eesti põhikoosseisu ja tema arvele kogunes mängu lõpuks meeskonna edukaimana 13 (+3) punkti. Henri Treial käis korraks platsil nii kolmandas kui ka neljandas geimis. „Võib-olla nädala pärast on hea mõelda, et geimi saime kätte praktiliselt maailma

Võru spordikooli lapsed võitsid üheksa Eesti meistrikulda

Võru spordikooli/Andsumäe SK lapsed võitsid täna Tallinnas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel suusahüpetes ja kahevõistluses 16 medalit, neist üheksa kuldset. Mõlemal alal võitsid oma vanuseklassis esikoha Annemarii Bendi (N16), Triinu Hausenberg (N14), Carena Roomets (N12) ja Karolina Roomets (N10). Sten-Jörgen Leis (M12) võitis kahevõistluse ja tuli suusahüpetes teiseks. Stella Troska (N10) teenis kaks hõbemedalit, Kaspar Mill

Siim Plangi ja Marek Sarapuu tulid Saaremaa rallil kolmandaks

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) said Eesti meistrivõistluste viimaseks etapiks olnud Saaremaa rallil kolmanda koha. Võrulased juhtisid võidusõitu veel kuue kiiruskatse järel, aga said siis hilinemise eest 30-sekundise trahvi ja langesid esikohakonkurentsist. Esikoha eest võidelda polnud võrulastel võimalik enam pärast seda, kui viiendal kiiruskatsel tekkis teadmata põhjustel summutisse auk ning august

Hino järve ääres selgusid Võrumaa orienteerumismeistrid

Misso vallas Hino järve ääres peeti täna Võrumaa meistrivõistlused orienteerumises, meestest võitis esikoha Tanel Mõttus ja naistest Inga Siegert. Mõttus edestas teiseks tulnud Tõnis Piirisilda 5.41-ga ja kolmanda koha saanud Raul Reiljanit juba ligi kümne minutiga. Naiste konkurentsis oli esikoha võitnud Siegerti edu teiseks jäänud Triin Jäädmaa ees 6.18. Teistes vansueklassides tilid Võrumaa meistriks Lauri

Vastseliina Tannem kriipsu võrra parem kui mullu

Vastseliina FC Tannem tegi Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni viimases voorus täna Suure-Jaanis 1:1 viigi SK Tääksiga. Kristjan Kikkas viis 8. minutil Tannemi juhtima, Tääksi viigistas teise poolaja keskel. Sander Pildist sai kuues Tannemi (varem FC Aspen) mängija, kes meeskonna eest sada liigamängu pidanud. Tannem kogus 22 mängust 13 punkti ehk ühe rohkem kui möödunud

FC Helios Võru lõpetas liigahooaja viigiga

FC Helios Võru jalgpallimeeskond viigistas täna Eesti meistrivõistluste IV liiga lõunatsooni viimases voorus võõrsil Tabivere RSK-ga 2:2 ja tõusis tänu teenitud punktile lõpptabelis kuuendaks. Sügisringis tõsistes komplekteerimisraskustes olnud Võru meeskond hoidis võidust kinni lisaminutiteni, aga siis andis kohtunik Tabiverele penalti, millest tuli viik. „Oleks pidanud viimase mängu ikka võitma, aga kuidas sa võidad, kui meil

SK Roosu tümitas viimases voorus punast laternat

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni viimases voorus alistas SK Roosu koduplatsil Osulas tabeli viimase FC Jõgeva Wolvesi 8:2 (4:1) ja lõpetas oma debüüthooaja viienda kohaga. Roosu mängija Kristo Lindsalu sõnul algas kohtumine suurepäraselt, kui Veiko Maidla juba 2. minutil Roosu juhtima viis. Külalistel lasti küll kohe viigistada, aga vaheajale mindi eduseisus 4:1. Teisel poolajal hoidis

Lauri ja Timo Sild said sõjaväelaste maailmamängudel kaela pronksi

Lõuna-Koreas toimuvatel sõjaväelaste maailmamängudel võitis orienteerumises meeste teatevõistluse pronksi Eesti kolmik, kuhu kuulusid ka vennad Timo ja Lauri Sild. Tänases meeste teatevõistluses haaras esmalt juhtohjad Austria. Eesti avavahetuse jooksja Sander Vaher andis teate Lauri Sillale üle kaheksandana, vahe liidriga oli 4.48. Teisel etapil kõigist konkurentidest kiirem olnud Lauri Sild tõstis Eesti enne viimast vahetust viiendaks.