Eesti meeste võrkpallikoondis jõudis EMil esitosinasse

Eesti võrkpallikoondis alistas täna Torinos EMi finaalturniiri viimases alagrupimängus Horvaatia kindlalt 3:0 (19, 18, 10) ja pääses kolmanda kohaga edasi play-offi, kus kohtub teisipäeval Serbiaga. „Horvaatia alistamine ja alagrupist edasipääsemise järel on väga ülev tunne ja hea olla. Väga mõnus!” ütles Eesti koondise Võrust pärit nurgaründaja Robert Täht pärast mängu. „Suurepärase alguse taga oli meie tugev

Võru JK kaotas võõrsil Jõhvi Lokomotivile

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsoonis kaotas Võru JK täna võõrsil Jõhvi FC Lokomotivile 1:2 ning on kaks vooru enne turniiri lõppu seitsmendal kohal. „Korralik mäng meie poolt, aga paar eksimust sai saatuslikuks,” ütles Võru JK eestvedaja Reijo Künnapuu. Lokomotiv avas skoori, kui mängitud oli neli-viis minutit. „Mängisin keskkaitses ja eksisin palli omaks võtmisega, vastased said

Navi Vutiselts sai III liiga lõunatsoonis üheksanda koha

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis üheksanda koha. Turniiri viimases voorus viigistati täna koduplatsil Tartu Ülikool Faunaga 1:1. Mõlemad väravad löödi veidi enne esimese poolaja lõppu: 35. minutil viis Eleri Jürisaar Navi juhtima, kolm minutit hiljem tuli viik. „Vastaste väravavaht tegi kuradima head tööd ja päästis oma võistkonna,” ütles Navi Vutiseltsi juht Jaanus

Mari-Liis Mõttus võitis cyclocrossis hõbemedali

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis täna Tallinnas Nõmme spordikeskuses toimunud cyclocrossi Eesti meistrivõistlustel naisjuunioride konkurentsis hõbemedali. Naiste ja naisjuunioride ühises sõidus tuli Mõttus esimeselt 2,6 km pikkuselt ringilt esimesena, sekundise eduga Iiris Õunmaa ees. Teisel ringil läks juhtima Õunmaa ja kolmanda ringi lõpuks oli tema edumaa Mõttuse ees juba 28 sekundit. Viimase kahe ringiga kasvatas

Indrek Klampe lõpetas Hawaii Ironmani oma vanuseklassi esisajas

Indrek Klampe läbis Eesti aja järgi täna öösel toimunud maailma kuulsaima triatloni Hawaii Ironman ajaga 10:18.49, mis andis talle 512., oma vanuseklassis (40–44aastased) 92. koha. 3,8 km ujumise järel oli Klampe 676. kohal. 180 km pikkuse rattasõiduga tõusis ta 178. kohale. Lõpetuseks joostud täispikas maratonis oli Klampe aeg 4:08.49 ja ta langes kuuenda saja algusse.

Martin Leok tuli Haapsalu kestvuskrossil teiseks

Läänemaal Kiltsi lennuväljal eile toimunud kestvuskrossi Eesti ja Balti meistrivõistluste etapil saavutas Martin Leok soolotsiklite sõidus lätlase Edgars Silinši järel teise koha, E2-klassis oli ta võidumes. Timmo Mõts sai 15. (E2-klassis 7.) koha. Quadracerite arvestuses sai Rene Tarend kolmanda koha. Võitis lätlane Janis Arbidans. Mõlemas sarjas on ees veel kaks etappi.