Kehva mängu teinud Võru JK sai Lasnamäe Ajaxilt 0:4 lüüa

Võru JK kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsooni eelviimases voorus võõrsil Lasnamäe FC Ajaxile 0:4 (0:1). „Hooaja üks halvemaid esitusi, kedagi esile tõsta pole,” ütles Võru JK kapten Reijo Künnapuu. Ta tõmbas paralleele augustis peetud väikse karikasarja mänguga, kus Võru JK Ajaxile 2:6 alla jäi. „Kõik vastaste rünnakud olid sarnased, aga sellegipoolest ei saanud

Famila/Võru VK jäi tiitlikaitsjale kindlalt alla

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas Balti liigas täna võõrsil tiitlikaitsjale Kohila VK-le 0:3. Esimeses kahes geimis oli Kohila naiskonna ülekaal mäekõrgune ja võrulannadele loovutati vaid vastavalt kaheksa ja üheksa punkti. Kolmas geim oli tasavägisem, aga Võru kaotas ikkagi 18:25. Võru naiskonna parim oli 12 (+9) punktiga Margot Pähn. Anett Hollas sai oma arvele 4 (-5) ja

Klaus Mark Kolpakov tuli Eesti noortemeistriks

Klaus Mark Kolpakov (Võru spordikool/Andsumäe SK) tuli eile Otepääl M18 vanuseklassi suviseks Eesti meistriks kahevõistluses. Hüppemäel sai Kolpakov 80meetrise õhulennuga neljanda koha. 93,5 meetrit hüpanud Artti Aigrole kaotas ta enne 5 km murdmaajooksu 2.22-ga. Aigro ja hüppevistluse kolmas Ainar Pikk jooksma ei läinud ning kõigile teistele näitas Kolpakov kandu. Teiseks tulnud Risto Raudberg kaotas talle