Võru võrkpallinaiskond tegi treenerile sünnipäevakingi

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond tegi oma peatreenerile Raivo Jeenasele tema tänaseks sünnipäevaks kena kingituse, kui alistas Eesti karikavõistluste veerandfinaalide esimeses mängus koduplatsil Audentese SG/Noortekoondise 3:0. Esimeses kahes geimis loovutasid võrulannad vastastele 17 ning kolmandas geimis 16 punkti. Anett Hollas ja Ingris Suvi tõid Võru naiskonnale 9 (vastavalt +5 ja +4), Margot Pähn 8 (+6) ja Heleene

Pihod pole veel otsustanud, millal MK-sarja alustavad

Suvel sportlastele mõeldud kümnenädalase ajateenistuse läbinud Kail ja Han Hendrik Piho tutvustasid oma hetkeseisu ja edasisi plaane täna Tallinnas kahevõistlejate hooajaeelsel pressikonverentsil. Oma vormist vendadel praegu veel selget pilti pole. „Ei saa öelda konkreetselt, et oleks kindlasti parem või kehvem, pole ka võistelnud,” rääkis Han Hendrik Piho ERRi vahendusel. „Kahe nädala pärast on Norra meistrivõistlused,

Parksepa SK/Võru võitis suurelt Kuldre kooli

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond võitis eile Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistlustel koduplatsil Kuldre kooli 110:61 (60:23). Tiitlikaitsja sai tabelisse kolmanda võidu, Kuldre kolmanda kaotuse. Võitjate resultatiivseim oli 25 punktiga Mirko Märdimäe, kes tabas ka neli kolmepunktiviset. Kaotajatest ei eksinud Mihkel Oja koguni kaheksal kaugviskel ja tema arvele kogunes 34 silma.