Võru JK tegi praeguse tausta juures maksimumilähedase tulemuse

Võru JK jalgpallimeeskonna hooaeg II liigas kulges tõusude ja mõõnadega. Eesmärgiks võetud viies koht jäi küll saavutamata, aga lõpuks võeti oma ikkagi enam-vähem ära ja lõpetati ida-põhjatsooni turniir seitsmenda kohaga ehk tabeli ülemises pooles. Meeskonna eestvedaja ja kapteni Reijo Künnapuu sõnul saavutati maksimumilähedane tulemus. „Liiga tase oli tugevam kui kunagi varem. Meid edestanud meeskonnad teevad

Esiliigasse taandunud Võru võrkpallimeeskond alustab hooaega

Võru VK/SK võrkpallimeeskond alustab eeloleval nädalavahetusel Eesti meeste esiliiga turniiri. Esimene mäng peetakse laupäeval Tartus valitseva esiliiga meistri EMÜ SK-ga, päev hiljem on võrulaste vastaseks koduväljakul Tallinna VK Täht. Peale eelnimetatute mängivad esiliigas veel TTÜ/Kiili, Tallinna Ülikool/VK Rakvere, Liider/Rae vald, Järvamaa VK II, Audentese SG/Noortekoondis, Selver Kikas/SK ja Narva SK Energia/SK Viktoria. Põhiturniiril mängitakse kohalesõitudega

Famila/Võru VK jõudis karikasarjas poolfinaali

Famila/Võru VK alistas Eesti naiste võrkpalli karikasarja veerandfinaali korduskohtumises Audentese SG/Noortekoondise täna koduväljakul taas 3:0 ja pääses edasi nelja tugevama naiskonna sekka. Kui eile loovutasid võrulannad vastastele geimides 17, 17 ja 16 punkti, siis täna 16, 15 ja 19. Heleene Hollas tõi võitjatele 9 (+7), Anett Hollas 8 (+6) ja Margot Pähn 7 (+5) punkti.