Võru võrkpallimeeskond avas esiliigas võiduarve

Võru VK/SK saavutas Eesti meeste võrkpalli esiliigas esimese võidu, kui alistas täna koduplatsil Tallinna VK Tähe 3:1 (14, 18, -25, 23). Võru meeskonna abitreeneri Timo Kuusi sõnul said võidu võtmeks hea rünnak ja serv. „Natukene logises vastuvõtt, aga õnneks suutsime selle rünnakul heastada,” lausus ta. Nii nagu eilegi jäi ta kõige rohkem rahule meeskonna kapteni

Aigar Leok teatas, et lõpetab tippsportlase karjääri

Aigar Leok (30) teatas täna Instagramis, et lõpetab oma sportlaskarjääri. „Olen otsustanud lõpetada oma endurosõitja karjääri. Mul oli motokrossis ja enduros profina 15 head aastat,” kirjutas Leok. Tema sõnul on nüüd käes aeg see raamat sulgeda ning pühenduda perele ja uuele elule. Eesti võistlustel lubas ta oma lõbuks osalemist jätkata. Foto: erakogu

Tiitlikaitsjale esimene kaotus, liidriks tõusis Värska Vesi

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Antsla meeskond tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru ning ainsana jätkab turniiri kaotuseta veel vaid Värska Vesi. Antsla võidunumbrid olid täna koduplatsil 88:72 (38:38). Võitjate resultatiivseim oli 31 silmaga Silver Kuuba. Neli kaugviset tabanud Martin Kulberg tõi kaotajatele 41 punkti. Parksepa SK/Võru kaotuse järel tõusis turniiri liidriks Värska Vesi, kes alistas Sõmerpalus Enerel

Famila/Võru VK vandus TTÜ/Tradehouse’ile 2:3 alla

Famila/Võru VK pidas naiste võrkpalli Balti liigas teise viiegeimise mängu järjest ning pidi koduplatsil tunnistama TTÜ/Tradehouse’i 3:2 üleolekut. Kui eilses 3:2 võidumängus Tallinna Ülikooliga Võru naiskond kaks esimest geimi kaotas, siis täna asuti 25:23 ja 25:21 geimivõitudega kohtumist 2:0 juhtima. Järgmisea kahes geimis jäädi ühesuguse tulemusega 19:25 külalistele alla ning mänguseis oli 2:2 viigis. Viiendas

Marianne Haug aitas Eesti võistkonna esikümnesse

Rootsis Buserydis noorte Balti karikavõistlustel orienteerumises võitis tänase segateatevõistluse Lõuna-Rootsi I võistkond. Eesti I võistkond, kus jooksis ka Marianne Haug, kaootas võitjale 21.13-ga ja sai kümnenda koha. Eesti II (OK Võru noortest Lauri Pähn ja Janek Piirisild) oli 12., Eesti III (Alex Treier) 19., Eesti IV (Tanel Papp) 23. ja Eesti V (Hando Allmann, Silvia

Navi Vutiselts sai karikamängus kaela tuld ja tõrva

Navi Vutiselts jäi täna Eesti jalgpallikarikavõistluste kaheksandikfinaalis koduväljakul kindlalt 0:7 (0:3) alla Tõrva JK-le. „Ei olnud kõige hullem, aga ikka suht vilets,” ütles Navi Vutiseltsi eestvedaja Jaanus Trolla pärast mängu jalgpall.ee vahendusel. „Tavaliselt meil kodus on ikka paremad mängud, täna oli väga vilets.” II liigas mängiva Tõrva JK paremus oli ilmne. Navi üritas mängida oma

Marianne Haug sai juunioride Balti karikavõistlustel neljanda koha

Marianne Haug saavutas eile Lõuna-Rootsis Smålandi maakonnas Burserydis toimuvatel noorte Balti karikavõistlustel orienteerumises parima Eesti sportlasena neljanda koha. Umbes seitsme kilomeetri pikkusel distantsil kaotas Haug võitjaks tulnud rootslannale Elin Carlssonile 2.08-ga. Veel edestasid teda Aleksandra Hornik (kaotus võitjale 0.10) Poolast ja Sophia Björnlinger (+1.27) Rootsist. OK Võru sportlasi oli võistlustules veel kuus. M20 klassis sai