6.-9. klassi segavõrkpalli karikas läks Võru Kreutzwaldi kooli

Võrumaa koolinoorte 6.-9. klassi karikavõitjaks segavõrkpalli M-liigas (korraga platsil neli poissi ja kaks tüdrukut) tuli Võru Kreutzwaldi kooli võistkond, kuhu kuulusid Priit Tigane, Harry Lusbo, Andreas Kaaver, Henrich Tuvik, Kätlin Käpa, Kelli Hinn ja Merilin Peterson. Teise koha sai täna Puigal toimunud turniiril Kääpa põhikool ja kolmanda koha Vastseliina gümnaasium. Võru Kreutzwaldi kooli võistkond koos

PM: Soov näha lapsi kasvamas sundis Aigar Leokit lõpetama

Motosport on kuulunud Aigar Leoki ellu terve elu. Leokite motodünastiasse sündinuna oli isa juhendamisel viieselt võrri selga istumine loomulik – ja nii kõik järgmised 25 aastat. Kuniks pühapäeval teatas augustis 30. sünnipäeva tähistanud mees tipptasemel võistlemisest loobumisest. „See ei olnud lihtne otsus, olen ju kogu elu seda asja teinud… aga otsus tuli vastu võtta ja