Rõuge Saunamaa jättis Rõuge Sügis Cupil esikoha koju

Rõuge Sügis Cupi jalgpallis võitis esmakordselt Rõuge Saunamaa, kes tänase turniiri finaalis alistas Rauameistri 1:0. Võiduvärava lõi Kristjan Kimmel. Finalistid olid omavahel vastamisi ka alagrupis, siis nende mängus väravaid ei löödud. Mõlemas poolfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja karistuslööke. Rõuge Saunamaa mängis Rantipoliga 1:1, penaltiseerias olid 3:2 paremad väljakuperemehed. Rauameistri ja Võru 94 mäng lõppes väravateta,

Sõmerpalu pühkis Rõuges väljakuperemeestega põrandat

Sõmerpalu valla korvpallimeeskond sepistas tänavuste Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistluste seni suurima võidu, kui alistas eile õhtul võõrsil KK Rõuge 121:39 (50:27). Sõmerpalu võitis esimese veerandaja 25:4 ja ehkki poolajaks suurenes vahe veel vaid kahe punkti võrra, lükkasid külalised pärast puhkepausi taas gaasi põhja ja jäid kolmandal veerandajal peale 35:4. Viimase kümne minutiga kasvatasid Sõmerpalu korvpallurid