Rantipol Võru alustas esiliigamänge võiduga

Rantipol Võru alustas Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliigamänge täna kodus 4:2 (1:0) võiduga Tallinna FC Cosmos II üle. Mängu esimese värava lõi kolm minutit pärast avavilet Rantipoli kasuks Kristo Perli. See jäi ka esimese poolaja ainsaks täistabamuseks. Teise poolaja algusest oli kulunud veidi üle minuti, kui Raul Rebase löögist leidis pall teist korda tee Cosmose väravasse. Möödus

Võiduarvet täiendasid Rõuge, Parksepa SK/Võru ja Antsla

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste tänastes mängudes olid võidukad KK Rõuge, Parkepa SK/Võru ja Antsla. KK Rõuge võitis Kuldres sealse meeskonna 84:65 (35:28). Väljakuperemeestest tegi hiilgemängu 12 kolmepunktiviset tabanud ja 45 punkti kirja saanud Mihkel Oja, aga Kuldre kooli see kaotusest ei päästnud. Rõuge parim oli 28 silma visanud Andreas Org. Teises Kuldres peetud mängus alistas

Võru U18 võrkpallimeeskond saavutas kolmanda koha

Võru spordikooli võrkpallimeeskond tuli U18 vanuseklassi Eesti karikavõistlustel kolmandaks. Täna Räpinas lõppenud finaalturniiril võideti viiest mängust kolm. Võrulased alustasid turniiri reedel 2:3 kaotusega Orava/Räpina SK-le, aga järgmistest mängudest kaotasid vaid ühe, jäädes 1:3 alla turniiri võitnud Pärnu spordikoolile. Turniiril teiseks tulnud Selver Tallinn spordikooli alistas Võru meeskond 3:1, Tallinna SK Tatsist saadi jagu samuti 3:1

Viimsi MRJK lõpetas Vastseliina Tannemi karikateekonna

Eesti jalgpallikarikavõistlustel viimase Võrumaa meeskonnana konkurentsis püsinud Vastseliina FC Tannemi karikateekond lõppes täna Viimsis peetud kaheksandikfinaali mängus 0:4 (0:2) kaotusega MRJK-le (Martin Reimi jalgpallikool). Väljakuperemehed alustasid rünnakutega ning läksid mängu 9. minutil otse nurgalöögist löödud väravast ka juhtima. Protokolli kanti see Tannemi väravavahi Erki Ilvese omaväravana. Seejärel tempo langes ja mäng veidi tasakaalustus, kuid üritavam

Rõuge Saunamaa teenis II liiga avavoorus kohe kolm punkti

Rõuge Saunamaa saalijalgpallimeeskond võitis täna hooaja esimeses Eesti meistrivõistluste II liiga mängus koduplatsil M-Team Tallinna 10:6 (8:4). Rõuge avas skoori ja läks 16. minutiks 6:1 juhtima. Esimese poolaja lõpp ja teise algus õnnestusid paremini külalistel ning 15 minutit enne kohtumise lõppu oli väljakuperemeeste eduseis vaid 8:6. Rohkem Rõuge jalgpallurid endale lüüa ei lubanud, ise aga

Võru spordikooli U18 tüdrukud jäid karikavõistlustel neljandaks

Võru spordikooli naiskond sai täna Pärnus lõppenud U18 vanuseklassi tüdrukute Eesti karikavõistlustel neljanda koha. Karika võitis Salva Tartu, esikolmikusse jõudsid veel Tallinna SK Tats ja Pärnu spordikool. Kõigile neile kaotasid Võru tüdrukud tulemusega 0:3. Viienda koha saanud Narva SK Energiast saadi jagu 3:1 ja viimaseks jäänud Tallinna VK Tähest 3:2. Ühe turniiri paremate mängijate eriauhindadest

Võru spordikooli maadlejatele kaks esikolmikukohta

Eile Maardus toimunud Aleksander Abergi mälestusvõistlustel Kreeka-Rooma maadluses saavutasid Võru spordikooli maadlejad kaks auhinnalist kohta: kolmandaks tulid nii Hendrik Post (-76 kg) kui ka Robert Järv (-86kg). Juunioride absoluutkaalus sai Karl Ermel viienda koha. Osalejaid oli kokku 190 ning lisaks Eesti noortele võistlesid ka Läti ja Soome noored maadlejad.