Noored mäesuusatajad avasid hooaja Leedus

Eesti noored mäesuusatajad, teiste seas ka Karl Sebastian Dremljuga ja Jane Paulus Võrumaalt, avasid hooaja nädalavahetusel Leedus Druskininkai sisehallis toimunud Balti karikasarja avaetapiga. Paulus sai U16 tüdrukute slaalomis laupäeval 9. ja pühapäeval 15. koha, Dremljuga oli sama vanuseklassi poiste konkurentsis vastavalt 28. ja 13. Balti karikasari jätkub jaanuaris Lätis Siguldas. Eesti noored mäesuusatajad Leedus Baltic

Parksepa SK/Võru naiste Tallinnas-käik tõi kaks kaotust

Parksepa SK/Võru korvpallinaiskond pidi kahes esimeses Apollo naiste korvpalliliiga mängus tunnistama vastaste paremust. Laupäeval Tallinnas peetud mängus BC Varsiga pidasid võrulannad vastastega sammu esimese veerandaja, mis lõppes 23:23. Poolajaks juhtis Vars juba 49:36 ja võitis lõpuks 105:63. Võrulannade resultatiivseim oli kolm kolmepunktiviset tabanud Berta Mürk, kelle arvele kogunes 23 punkti. Ereli Säde tabas kaks kolmepunktiviset

Puiga APSi ja Parksepa SK/Võru poisid alustasid kaotustega

Eesti noorte korvpallimeistrivõistlustel alustasid mõlemad oma vanuseklassi III divisjonis mängivad Võrumaa meeskonnad kaotustega. U16 vanuseklassis kaotas Puiga APS laupäeval kodus Tartu Palliklubile 68:88 ja Jõhvi spordikoolile 62:70. U14 vanuseklassis sai Parksepa SK/Võru eile Sillamäel samuti kaks kaotust: BC Tarvas/Rakvere SK II-le meeskonnale jäädi alla 49:59 ja Sillamäe Kalevile 14:65. U16 vanuseklassis mängitakse III divisjonis kohtadele

Maiki Jäädmaa sai Taanis kuuenda koha

Maiki Jäädmaa (OK Võru) sai eile Taanis Roskildes toimunud maailma edetabeli orienteerumisvõistlusel naiste sprindis kuuenda koha. 3,6 km pikkuse võistluse kiireim oli taanlanna Cecilie Friberg Klysner. Jäädmaa kaotas talle kolme ja poole minutiga. Stardis oli 11 naist.