Rantipol Võru jäi Rinopal Ajaxile alla

Rantipol Võru kaotas Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga teises voorus täna Viimsis Tallinna FC Rinopal Ajaxile 3:7 (3:3). Rantipol läks juba esimesel minutil Sander Taani väravast juhtima ja 4. minutil lõi Oliver Suur 2:0. Väljakuperemehed viigistasid, aga 13. minutil pääses Võru meeskond tänu Taani realiseeritud penaltile uuesti juhtima. Minut enne vaheajale minekut seadis Rinopal Ajax taas jalule

Pihod said Norra meistrivõistlustel kohad teise kümne keskel

Han Hendrik Piho sai täna Beitostølenis Norra kahevõistluse meistrivõistlustel 14. ja Kail Piho 18. koha. Üleeilse hüppevõistluse tulemuste põhjal pääsesid nad täna 10 km murdmaarajale vastavalt 21. (+3.10) ja 26. (+4.08) kohalt. Han Hendrik Piho hüppas 87,5 meetrit ja Kail Piho 81 meetrit, võistluse pikima hüppe teinud Jarl Magnus Riiber 102 meetrit. Riiber säilitas oma

Famila/Võru VK kaotas Tartu Ülikool/Eedenile 0:3

Naiste võrkpalli Balti liigas pidi Famila/Võru VK täna koduväljakul tunnistama Tartu Ülikool/Eedeni 3:1 paremust. Mängu esimene geim oli tasavägine ja lõppes võrulannade napi 23:23 allajäämisega. Teises geimis ei saanud Võru naiskond kuidagi tartlannade servi kätte, jäi 2:12 kaotusseisu ning enam ei kosunudki – geim kaotati 13:25. Kolmandat geimi alustas paremini kodunaiskond. Võru juhtis 6:3 ja

Võru VK/SK meeskond sai esiliigas 0:3 kaotuse

Eesti meeste võrkpalli esiliigas kaotas Võru VK/SK täna võõrsil Liider/Rae vallale 0:3 (-22, -21, -22). Võru võrkpalluritest oli 16 (+11) punktiga üleplatsimees Kajar Kivioja. Keegi teine kahekohalise punktiarvuni ei küündinud. Homme mängivad võrulasedd Järvamaa VK II meeskonnaga. Mäng peetakse Võru Kreutzwaldi tänava võimlas ja algab kell 13.

Navi Vutiselts sai Tartu meistrivõistlustel 14. koha

Navi Vutiselts sai Tartu jalgpallimeistrivõistlustel 16 meeskonna seas 14. koha. Eile jäi Navi meeskond alagrupis kolmandaks ja mängima tabeli alumisse poolde. Kolmest eilsest mängust võideti üks: Aasta Auto alistati 4:2. Tartu Tammeka U17 meeskonnale kaotas Navi 1:2 ja FC-le Sahiseb 2:4. Tänastes kohamängudes kaotas Navi esmalt Tartu FC Heliosele 0:1, võitis siis Tammeka treenereid 5:0

Raido Ränkel oli Olose klassikasõidus eestlastest parimana viies

Raido Ränkel saavutas täna Põhja-Soomes Olosel meeste 15 km klassikasõidus Eesti meestest parimana viienda koha. Võitjaks tulnud Sami Jauhojärvele (Soome) kaotas ta veidi enam kui minutiga. Jauhojärve võiduaeg oli 43.39,0. Võitjale 1.02,5-ga kaotanud Ränkelit edestasid veel Ristimatti Hakola (Soome; +43,5), Aleksei Poltoranin (Kasahstan; +45,3) ja Antti Lamppinen (Soome; +58,1). Teine täna stardis olnud Võru suuskalubi