EMF valis Aigar Leoki aasta motosportlaseks

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon (EMF) valis aasta motosportlaseks tänavu enduro MMil neljanda koha saavutanud Aigar Leoki. Hiljuti oma suurest spordist lahkumisest teatanud Leok mainis emotsionaalses tänukõnes, et teda võib tulevikus kodumaistel võistlustel ikkagi stardis näha ja noored ei saa veel loorberitele puhkama jääda. Loomulikult kuulus Leokile ka aasta parima endurosõitja auhind. Parimaks enduroklubiks osutus Sõmerpalu motoklubi.

Laura-Maria Tiidla tuli absoluutkaalu Eesti meistriks

Laura-Maria Tiidla (varem Lehiste) tuli täna Tartus Eesti naiste meistriks judo absoluutkaalus. Selleks tuli tal alistada kaks konkurenti: Kristel Naelso ja Svetlana Kazantseva. 24aastane Võru Rei judoka on nüüd kuuekordne täiskasvanute Eesti meister. Absoluutkaalus võitis ta kahe varasema hõbemedali kõrvale esimese kulla. Meeste konkurentsis võitis Võrumaalt pärit, aga nüüd Tartu klubi Do esindav Jaan Angerjärv

Võru VK/SK võitles 0:2 kaotusseisust välja 3:2 võidu

Võru VK/SK alistas täna Eesti meeste võrkpalli esiliigas koduväljakul Järvamaa VK II meeskonna 3:2 ja tõusis jagama 6.-7. kohta. Võrulased kaotasid esimesed kaks geimi 19:25 ja 22:25, ent leidsid ikkagi jõudu mängus pööre tuua. Pikale veninud kolmas geim võideti 30:28, neljandas geimis jäädi peale 27:25 ja viiendas 15:11. Järgmised mängud peab Võru meeskond kahe nädala

Rõuge Saunamaa jätkab II liigas täiseduga

Rõuge Saunamaa saalijalgpallimeeskond jätkab Eesti meistrivõistluste II liiga lääne-lõunatsoonis täiseduga: teises voorus alistati täna võõrsil Keila FC 9:5 (7:3). Rõuge meeskond läks mängu 8. minutiks 5:0 juhtima ja kontrollis kohtumist lõpuni. Kristo Perli arvele kanti neli täistabamust, Kristjan Kimmel lõi kolm ning Riho Ruusamäe ja Oliver Ossipov kumbki ühe värava. Ossipovi sõnul polnud Rõuge mängijail

Parksepa SK/Võru andis kolmestekontserdi

Parksepa SK/Võru alistas täna Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel Sõmerpalus Enerel ARTMLi 112:35 (58:19) ja astus pika sammu põhiturniiri võidu suunas. Parksepa meeskond andis tõelise viskekontserdi: kokku tabati 36 kolmepunktiviset, millele lisandus kaks kahepunktiviset. Resultatiivseim oli Rael Kalmus, kes kõik oma 48 punkti teenis kolmepunktivisetest, mida ta tabas 16. Enereli kasuks viskas Janar Meho 10 silma.

Algasid mängud saalijalgpalli rahvaliiga Võrumaa grupis

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas peeti täna esimene mäng A alagrupis, kus mängivad Võrumaa meeskonnad. FC Wertykal alistas Väimela 4:1 (2:1). Võitjatest lõi kaks väravat Mait Raha, lisaks kasvas Wertykali skoor kahest Väimela omaväravast, mille autorid olid Kris-Sten Toom ja Kait Kongo. Õigesse puuri lõi Väimela mängijaist palli Eero Morgenson. Kui Wertykal on ka eelmistel hooaegadel saali

Rei noored judokad Tartus medalikohale ei pääsenud

Võru Rei judokad eile Tartus toimunud rahvusvahelisel Kaimu Keeraku noorteturniiril esikolmikusse ei pääsenud. 5.-6 koha jagajate hulka jõudsid A-klassis Rene Sulg (-73 kg) ning C-klassi poisid Richard Lepp (-34 kg) ja Randel Päästel (-46 kg). Alvar Mällo (-81 kg) jagas A-klassis 7.-8. kohta.