Rõuge Saunamaa sai kirja esimese kaotuse

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liigas sai Rõuge Saunamaa kahe võidu järel tabelisse esimese kaotuse, kui jäi täna kodus 4:6 (3:4) alla SJM Tartu Ravensile. Rõuge Saunamaa väravad lõid Janek Siska, Oliver Ossipov, Kristjan Kimmel ja Siim Salandu. Väljakuperemehed jäid esimese poolaja keskel 1:4 kaotusseisu, aga jõudsid enne vaheajale minekut vahe minimaalseks vähendada. Teisel poolaja esimese

Värska Vesi ja Puiga kirjutasid tabelisse võidu

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Värska Vesi eile võõrsil KK Rõuge 80:58 (30:31; Ragnar Lõhmus 30 – Kevin kaldmäe 23 (3 kolmest)) ja Puiga meeskond kodus Sõmerpalu valla 71:54 (34:26; Tarvi Läll 29 – Hardi Parker 25).

Albert Hurt oli mängus Venemaaga Eesti noormeeste suurim punktitooja

Võru noormees Albert Hurt (pildil rünnakul) oli eile Moskvas alanud EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsioon) kuni 19aastaste võrkpallimeistrivõistlustel Eesti koondise esimeses mängus Venemaaga 12 punktiga meeskonna resultatiivseim. Eesti kaotas 1:3 (-16, 21, -18, -14). Täna mängitakse Lätiga ja homme Ukrainaga. Foto: EEVZA