Eesti U19 meeskond jäi EEVZA turniiril viimaseks

Eesti U19 noormeeste võrkpallimeeskond kaotas Moskvas EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsioon) meistrivõistlustel pärast avapäeva 1:3 allajäämist Venemaale eile ka Lätile 2:3 ja täna Ukrainale 1:3 ning jäi turniiril viimaseks. Eesti meeskonnas mängis ka Võru spordikooli kasvandik Albert Hurt (nr 4). Foto: EEVZA

Võit Rummu Dünamo üle tõstis Rantipol Võru esiliigas juhtgruppi

Rantipol Võru võitis täna Eesti saalijalgpalli esiliigas koduväljakul eelmisel hooajal veel meistriliigas mänginud Rummu Dünamo 5:4 (2:1). Rantipol pääses mängu 7. minutil Kert Joakiti kauglöögist juhtima, aga juba minut hiljem vastased viigistasid. Vaheajale läksid eduseisus siiski väljakuperemehed, sest minut enne poolaja lõppu leidis pall Lauri Pilve löögist tee külaliste väravasse. Teise poolaja alguses läks Rantipol

Martti Nõmme piirdus MK-sarja avaetapil eelvõistlusega

Martti Nõmmel ei õnnestunud täna Saksamaal Klingenthalis uue hooaja suusahüpete MK-sarja esimesel etapil kvalifikatsioonist edasi pääseda. 109,5 meetri pikkuse hüppe eest teenis ta 68,4 punkti ja sai 61 mehe konkurentsis 51. koha. Edasi pääses 40 paremat. Kvalifikatsiooni võitis 141meetrise hüppe ja 128,4 punktiga Johann Andre Forfang Norrast. Eesti suusahüppekoondise treeneri Jaan Jürise sõnul on Martti

Karel Kutsar avas Saksamaa superkrossisarjas punktiarve

Karel Kutsar (Kawasaki) teenis eile Saksamaa ADAC superkrossisarjas hooaja esimesed punktid. Münchenis toimunud etapil ta üleeile SX2-klassi eelsõitudest edasi ei pääsenud, eile aga küll ning sai finaalsõitudes 11. ja 9. koha. Etapivõidu võttis Paul Coates (Kawasaki) Suurbritanniast. Tema järel teiseks tulnud hispaanlane Ilker Larrañaga Olano (KTM) on kahe etapi järel 77,5 punktiga sarja liider ning