Rõuge Saunamaa kaotas võõrsil Kohilale 3:8

Eesti saalijalgpalli II liigas kaotas Rõuge Saunamaa täna võõrsil JK Kohilale 3:8 (1:4). Võrumaa meeskonna väravad lõid Kristjan Kimmel, Riho Ruusamäe ja Kristo Perli. Seni peetud neljast kohtumisest kaks võitnud ja kaks kaotanud Rõuge jalgpallurid peavad järgmise mängu kahe nädala pärast võõrsil M-Team Tallinnaga.

Võru võrkpallinaiskond sai Kaunases hävitavalt lüüa

Famila/Võru VK kaotas täna naiste võrkpalli Balti liigas Kaunases sealsele Heksale 0:3. Tasavägise alguse järel läksid leedulannad oma teed ja võitsid esimese geimi 25:14. Ka teises geimis ei andnud Heksa külalistele hõlpu, sai 15:0 algedu ja võitis 25:13. Kolmas geim oli tasavägisem, aga lõppes ikkagi Heksa 25:19 võiduga. Võrulannadel ei mänginud naiskonna kapten Margot Pähn.

Võrumaa judokad noppisid Zeni jõuluturniirilt kaks esikohta

Täna Tartus toimunud Zen klubi jõuluturniiril saavutasid Võru Rei judokatest oma vanuseklassis ja kaalus esikoha Randel Päästel ja Richard Lepp. Võru treeneri Riho Lehiste õpilastest, kes käivad Keeni koolis ja esindavad nüüd Pärnu klubi Kempo, võitis Givi Kokhtashvili esimese ja Larina Pikulova teise koha. Rei judokatest jõudsid esikolmikusse veel Markus Soe ja Sten Trommel, Anri

Regina Oja alustas IBU karikasarja 66. kohaga

Regina Oja sai täna Rootsis Idres laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja avaetapil naiste 7,5 km sprindis 66. koha. 19aastase laskesuusataja parimaks tulemuseks IBU Cupil on seega endiselt tänavu jaanuaris Poolas samuti sprindis saadud 58. koht. Tiirus tegutses Oja eksimatult ja tabas kõik märgid. Samuti puhtalt lasknud ja ajaga 21.48,8 esikoha võitnud Magdalena Gwiazdonile (Poola) kaotas ta

Võru võrkpallurid võitsid esiliigas Narva meeskonda

Võru VK/SK võrkpallimeeskond saavutas Eesti meeste esiliigas hooaja kolmanda võidu, kui alistas täna võõrsil Narva SK Energia/SK Viktoria kindlalt 3:0. Võru võrkpallurid loovutasid geimides narvalastele 15, 18 ja 11 punkti. Homme mängib Võru meeskond kodus Selver Kikas/SK-ga. Mäng algab kell 13 Võru Kreutzwaldi tänava võimlas.

Raido Ränkel jäi vabatehnikasõidus viienda kümne lõppu

Soomes toimuval ja murdmaasuusatamise MK-sarja kuuluval Ruka suusatuuril oli meestel täna kavas 10 km vabatehnikasõit, kus Raido Ränkel sai 48. ja Marko Kilp 106. koha. Esikoha võitis norralane Martin Johnsrud Sundby, kes lõpetas sõidu ajaga 21.05,5. Ränkel kaotas talle 1.28,4-ga. Eestlastest oli Ränkel kiireim, edestades 50. kohale jäänud Aivar Rehemaad poolteise sekundiga. Kilp jäi võitjast

Võru Kalevi meistrivõistlustel lõppes põhiturniir

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel peeti eile viimased põhiturniiri mängud ning viimasena pääses esiviisikusse Sõmerpalu valla meeskond, kes alistas Kuldre kooli 87:66 (43:19). Fredi Parker tõi võitjatele 33 ning kümme kaugviset tabanud Mihkel Oja kaotajatele 34 silma. KK Rõuge alistas koduplatsil Antsla 71:52 (29:23; Andreas Org 21 – Anti Ossis 17) ning Värska Vesi võõrsil Puiga