Rantipol Võru kaotas esiliigas Maccabile

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol Võru täna Tallinnas 5:8 (1:4) tabelis seni viimasel kohal olnud Maccabile. Rantipoli asuks lõi Kert Joakit kaks väravat, jala said valgeks ka Sander Taan, Maksim Mitrofanov ja Siim Lepp. Seni peetud neljast mägust on võrulased võitnud kaks ning see annab neile viienda koha. Järgmisel pühapäeval mängib Rantipol Võru kodus Sillamäe

Võru U16 võrkpallipoisid tulid Eesti karikavõistlustel kuuendaks

Võru spordikooli võrkpallimeeskond sai täna Pärnus lõppenud U16-vanuseklassi Eesti karikavõistluste finaalturniiril kuuenda koha. Võru poisid võitsid finaalturniiril seitsmest mängust kaks: tabelis selja taha jäetud Selver Tallinn SK II ja Saaremaa spordikool alistati 2:0. Esikoha võitis täiseduga Pärnu spordikooli esindusmeeskond, kellele võrulased kaotasid 0:2. Sama tulemusega saadi lüüa ka Selver Tallinn SK-lt ja Tallinna SK Tatsilt,

Esiviisikus olid võidukad Antsla ja Sõmerpalu vald

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel peeti täna kaks esiviisiku mängu, milles olid võidukad Antsla ja Sõmerpalu vald. Antsla alistas Kuldres SK Urvaste 87:73 (47:31; Silver Kuuba 19 – Eiko Roosimaa 32 (6 kolmest)) ja Sõmerpalu vald kodus Värska Vee 106:80 (48:53; Fredi Parker 33 – Brendon Paidra 34 (10 kolmest). 6.-9. koha turniiril vedas 13 kaugviset

Väimela meeskond sai rahvaliigas suure kaotuse

Väimela saalijalgpallimeeskond kaotas täna Võrus peetud rahvaliiga mängus 1:20 (0:12) FC Otepääle. „Mängupildiga rahule ei saa jääda,” ütles Väimela meeskonna eestvedaja Martin Pikk. „Vastas olid ikkagi III liiga kogemustega mehed, seega pole midagi imestada. Poisid mängisid küll, aga klass tegi oma töö.”  Väimela auvärava sai kirja Madis Perli, omavärava lõi Kait Kongo. Otepää meestest oli

Võru VK/SK tõusis tabeli ülemisse poolde

Võru VK/SK parandas Eesti meeste võrkpalli meeste esiliigas tabeliseisu, alistades täna kodus Selver Kikas/SK 3:0. Esimeses geimis lõid võrulased tugevat servi ning vastased oma mängu käima ei saanudki, vit tuli numbritega 25:11. Teine geim oli tasavägine, käis punkt-punkti-mäng. Geimi keskel jäi Võru 15:18 kaotusseisu ja võistkonna kapten Jarek Jänes võttis aja maha. Mõttepausi järel tuldi

Regina Oja tänane etteaste IBU karikaetapil jäi säratuks

Laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Rootsis Idres pidi Regina Oja täna naiste 7,5 km sprindis leppima 80. kohaga. Lamadestiirus tegi Oja ühe ja püstitiirus veel kolm möödalasku ning kaotas võitjaks tulnud Bente Landheimile 6.00,3-ga. Kahel trahviringil käinud norralanna võiduaeg oli 23.14,4. Eestlannadest oli täna 41. kohaga parim Grete Gaim kel punktikohale jõudmisets jäi puudu üheksa sekundit.

Famila/Võru VK naaseb Leedust punktideta

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas Leedus teisegi Balti liiga mängu, kui jäi täna 1:3 alla Jonava Achemale. Tasavägiselt alanud mängus haaras esimese geimi lõpus initsiatiivi Famila/Võru VK ja võitis geimi 25:18. Kaks järgmist geimi olid samuti tasavägised, ent neis jäi 25:19 ja 25:22 peale Leedu naiskond. Neljandas geimis sai võrulannadel jaks otsa ja Achema võidunumbrid olid

Raido Ränkel langes klassikasõiduga 65. kohale

Murdmaasuusatamise MK-etapp Soomes ehk Ruka suusatuur lõppes täna meeste 15 km eraldistardist klassikasõiduga, kus Raido Ränkel jõudis finišisse 65. mehena. Ränkel alustas sõitu 47. positsioonilt, eilsest võitjast Martin Johnsrud Sundbyst (Norra) 1.44 hiljem. 5 km järel oli ta 48. kohal, aga 10 km järel langenud juba 59. kohale. Finišis kaotas Ränkel võitjana lõpetanud Sundbyle 5.17,0-ga.