Famila/Võru VK jäi karikasarja poolfinaalis kaotusseisu

Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste poolfinaalseerias lõppes Famila/Võru VK ja TTÜ/Tradehouse’i tänane vastasseis Võrus külaliste 3:1 võiduga. Kaotanud esimese geimi 22:25, läks Võru naiskond teises 10:6 juhtima, dikteeris paranenud servi toel edasisi sündmusi ning võitis 25:17. Kolmas geim oli pikalt tasavägine, aga lõpus libisesid külalised eest ja jäid peale 25:21. Järgminegi geim kulges punkt-punkti-mängus, aga lõpp õnnestus

Algas TV10 Olümpiastarti noortesarja uus hooaeg

Võru spordikeskuses peeti eile noorte kergejõustikusarja TV10 Olümpiastarti hooaja esimene Võrumaa etapp. Vanematest (2002.-2003. a sünd) poistest võitis 60 meetri jooksu Talis Timmi (Parksepa KK) ajaga 7,89 ja kaugushüppe Armands Ivanovs (Varstu KK) tulemusega 5.37. Nooremate (2004. a ja hiljem sünd) poiste 60 meetri jooksus läks 8,41-ga võit Reio Metslale (Osula PK), kuulitõukes oli 8.11-ga

Võru U16 tüdrukud said Eesti karikavõistlustel 14. koha

Võru spordikooli U16 tüdrukud jäid Eesti karikavõistluste teisel finaalturniiril seitsme võistkonna seas eelviimaskes, mis üldjärjestuses tähendab 14. kohta. Läinud nädalavahetusel Tartus toimunud turniiril edestas Võru võistkond ainsana Paide VK-d. Ettepoole platseerusid Salva Tartu, Narva SK Energia, Saaremaa spordikool, Pärnu spordikool II, ja Tartu SS Kalev. Eesti karikavõitjaks tuli samal ajal Pärnus toimunud esimese finaalturniiri võitnud