Sõmerpalu valla meeskond võitis Urvastet

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlute 1-5. koha turniiri võitis Sõmerpalu valla meeskond täna Kuldres SK Urvaste 64:50 (38:24; Fredi Parker 27 – Eiko Roosimaa 23). 6.-9. koha turniiril võitis KK Rõuge Sõmerpalus Enerel ARTMLi 50:32 (23:19; Andreas Org 23 – Rainis Toom 11). 1.–5. koha turniiri tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 5-1, 2. Antsla

Rõuge Saunamaa alustas karikasarja suure võiduga

Esmakordselt saalijalgpalli Eesti karikavõistlustel osalev Rõuge Saunamaa ületas sarjas esimese takistuse: täna kodus peetud 1/16-finaalis võideti Swedbank 17:6 (5:1) ja pääseti kaheksandikfinaali. Janek Siska ja Riho Ruusamäe lõid väljakuperemeeste kasuks neli väravat. Kolm tabamust sai kirja Kristjan Kimmel, kaks Siim Tillemann ning ühe Margus Tukk, Reijo Künnapuu ja Mairo Lipmeister. Siim Salandu andis viis väravasöötu.

Rantipol Võru võitis esiliigas Sillamäe meeskonda

Rantipol Võru alistas Eesti saalijalgpalli esiliigas täna kodus Sillamäe FC Molycorp Silmeti 6:2 (1:1). Ehkki Rantipol ei saanud kasutada oma duubli Rõuge Saunamaa mängijaid, kel täna karikamäng, jäeti kolm punkti kindlalt koju. Esimene poolaeg oli tasavägine. Rantipol läks Taavi Sarapuu väravast juhtima, ent külalised viigistasid. Teise poolaja esimesel poolel lõi Lauri Pilv kaks väravat, kaheksa

Martti Nõmme jäi kvalifikatsioonis viimaseks

Martti Nõmme pidi täna suusahüpete Lillehammeri MK-etapil kvalifikatsioonis leppima viimase kohaga. Nõmme hüppe pikkuseks mõõdeti 74,5 meetrit ning punkte sai ta 75,6. Kvalifikatsiooni võitis 129,4 punktiga 99meetrise hüppe teinud tšehh Roman Koudelka.

Võru naiskond alistas külalised Lätist 3:0

Famila/Võru VK võitis täna naiste võrkpalli Balti liigas koduseinte toel RSU/MVSi 3:0. Geimidega 25:19, 25:13 ja 28:26 lätlannadest paremaks osutunud Võru naiskonna punktiarvesse panustas kõige rohkem Ingris Suvi, kes sai kirja 12 (+4) silma. Heleene Hollas lisas 11 (+10), Margot Pähn ja Kaisa Kirikal 9 ning Juudit Kure-Pohhomov 8 punkti. Võru naiskond jäi mängu statistika