Parksepa SK/Võru tuli taas Kalevi korvpallimeistriks

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru täna Antsla 105:70 (53:36) ning kindlustas endale juba enne oma viimast mängu taas turniirivõidu. Parksepas peetud mängu esimene veerandaeg oli enam-vähem tasavägine. Teise võitsid 13 punktiga väljakuperemehed, kes pääsesid vaheajale 17punktises eduseisus. Kolmandal veerandajal vahe ei muutunud, aga viimase kümne minutiga kahekordistus. Võitjate resultatiivseim oli 23 punktiga

Famila/Võru VK jäi TTÜ/Tradehouse’ile kindlalt alla

Eesti naiste võrkpallikarikavõistlustel kaotas Famila/Võru VK ka poolfinaalseeria teises mängus TTÜ/Tradehouse’ile. Kui nädal tagasi jäädi Võrus alla 1:3, siis täna Tallinnas 0:3. TTÜ vajas täna edasipääsuks kahte geimivõitu ja võttis need numbritega 25:13 ja 25:22. Kolmandas geimis jäid võõrustajad peale 25:14. Võrulannad jäid vastastele alla kõigs mänguelementides. TTÜ/Tradehouse oli selgelt parem rünnakuefektiivsuses, realiseerides 38% üritustest,

Maario Hussar jõudis kolmes mänguliigis esikaheksasse

Eelmisel nädalal Tallinnas peetud Eesti piljardimeistrivõistlustel jagas Maario Hussar nii 9-palli, 10-palli kui ka 14.1-mängus 5.-8. kohta ning 8-palli mängus 9.-16. kohta. Karel Kaarna jõudis 9-pallis 5.-8. ja 8-palli mängus 9.-16. koha jagajate hulka. Neljast mänguliigist kaks võitis Denis Grabe, ühe Mark Mägi ja Mihkel Rehepapp.

6.-9. klassi poiste korvpallikarika võitis Kuldre kool

Võrumaa 6.-9. klassi poiste korvpallikarika võitis Kuldre kooli meeskond, teiseks tuli Osula põhikool ja kolmandaks Puiga põhikool. Eile Antslas ja Kuldres toimunud turniiri finaalis võitsid Kuldre poisid Osula meeskonda 59:23. Kuldre kooli meeskonnas mängisid Martin Püvi, Mihkel Oja, Tajo Oja, Gevin Annuk, Kevin Urb, Volli Kurss, Hugo Kont, Helmo Oja ja Timo Tragel. Poiste treener