Raido Ränkel oli MK-etapil 30 km vabatehnikasõidus 69.

Murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Šveitsis Davosis sai Raido Ränkel täna 30 km vabatehnikasõidus 83 mehe konkurentsis 69. koha. Ränkel jäi esimese viie kilomeetriga liidritest vaheaegades 43 sekundiga maha ning kümnendaks kilomeetriks oli kaotus juba kaks minutit. Järgmise kümne kilomeetriga kaotus kahekordistus ning lõpuks kaotas Ränkel ajaga 1:06.27,9 järjekordse MK-sarja etapivõidu võtnud norralasele Martin Johnsrud Sundbyle 6.20,8-ga.

Rene Zahkna alustas hooaega IBU Cupil 51. kohaga

Rene Zahkna hooaja esimene võistlus tõi talle täna laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Itaalias Ridnaunis sprindis 51. koha. Punktikoht 40 parema seas jäi nii lamades- kui ka püstitiirus ühe möödalasu teinud Zahkna jaoks 24 sekundi kaugusele. Sprindi võitis Venemaa sportlane Anton Babikov, kes lõpetas sõidu ajaga 25.10,8 (1). Zahkna kaotas talle 2.30,1-ga. Eesti meestest oli 32.

Regina Oja IBU Cupi sprindis 60 parema hulka ei jõudnud

Regina Oja sai täna Itaalias Ridnaunis laskesuusatamise IBU karikasarja etapil naiste 7,5 km sprindis 63. koha ning homsesse jälitussõitu ei pääsenud. Esikoha saavutas puhtalt lasknud Irina Vavrõnets (Ukraina) ajaga 22.03,9. Oja kaotas võitjale 2.52,6-ga. 60. kohaga lõpetanud ehk viimasena jälitussõitu pääsenud koondisekaaslasest Kristel Viigipuust jäi võrulanna 4,9 sekundi kaugusele. Kolmanda eestlannana startinud Grete Gaim katkestas.

KK Rõuge saab Kalevi meistrivõistlustel kuuenda koha

KK Rõuge korvpallimeeskond lõpetas Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste 6.-9. koha turniiri võiduga ja on nüüd konkurentidele püüdmatu. Eilse mängus alistasid Rõuge korvpallurid koduplatsil Kuldre kooli 87:52 (46:34; Margus Helm ja Sven Soll 20 – Mihkel Oja 18).