Tarvi Sikk sai Itaalias juunioride võistlusel 36. koha

Laskesuusatamise IBU juunioride karikasarja etapil Itaalias Martellis sai Tarvi Sikk täna 36. koha. Esikoha võitis Jevgeni Krjukov (Venemaa), kelle võiduaeg oli 27.57,7. Sikk trahviringidel käima ei pidanud, aga kaotas võitjale ikkagi 2.45,0-ga. Teistest Eesti noortest edestas teda täna ainsana 24. koha saanud Robert Heldna. Tarvi Sikk. Foto: Nõmme SK Biathlon

Võru võrkpallinaiskond kaotas Balti liigas Zeltalejale

Famila/Võru VK kaotas võrkpalli Balti liigas täna kodus tabelis kolmandal kohal olevale Läti naiskonnale Zeltaleja 1:3. Võrulannad alustasid hästi ja võitsid avageimi kindlalt 25:15. Seejärel võtsid mänguohjad lätlannad ning võitsid kolm järgmist geimi 25:18, 25:19 ja 25:19. Võru naiskonna punktisaagi eest hoolitses kõige rphkem Margot Pähn, kes sai kirja 15 (+8) punkti. Ingris Suvi lisas

Võrumaa karikavõistlustel selgusid poolfinalistid

Võrumaa karikavõitja võrkpallis selgub homme nelikust Rantipol, Lasva, Barrus ja Võru spordikool. Rantipol võitis I alagrupi, kus alistas Lasva 3:0 ja Konksupood/Alcaro 3:1. Lasva sai viimasest jagu 3:0. II alagrupis võitis Barrus Võru spordikooli 3:0 ja VK Variant 3:1, spordikool oli Variandist üle 3:0. Poolfinaalpaarid on Rantipol – Võru spordikool ja Barrus – Lasva. Poolfinaalid

Rene Zahkna tegi senise hooaja parima sõidu

Rene Zahkna saavutas täna Austrias Obertilliachis laskesuusatamise IBU karikasarja etapil meeste 10 km sprindis 21. koha. Õlavigastuste tõttu hooaega konkurentidest hiljem alustanud, aga nüüd vormi koguv 21aastane Võru laskesuusataja näitas tiirus kindlat kätt ja tabas kõik märgid. Sõidukiirus pole Zahknal veel oma parimate päevade tasemel ja nii kogunes kaotust ajaga 23.59,8 (0) esikoha võitnud Timofei

Marko Kilp jäi MK-etapil esimesena veerandfinaalist välja

Marko Kilp sai täna Itaalias Toblachis murdmaasuusatamise MK-etapil vabatehnikasprindi kvalifikatsioonis 31. koha. Veerandfinaalikohast jäi teda lahutama vaid 0,17 sekundit. Kui numbri all 55 startinud Kilp üle finišijoone tuiskas, oli tema aeg täpselt 30., aga hiljem startinud rootslane Simon Persson lükkas Võru suusaklubi mehe üle parda. Parima aja välja sõitnud norralasele Finn Hågen Kroghlile kaotas Kilp