Rantipol tõusis esiliigas esimese ringi lõpuks kolmandaks

Rantipol Võru saalijalgpallimeeskond alistas täna Eesti esiliigas Kiili JK ja lõpetas turniiri esimese ringi kolmandal tabelireal. Tabelis viimasel kohal olev Kiili meeskond võrulastele kuigi suurt vastupanu osutada ei suutnud ning Rantipoli võidunumbrid olid 14:5 (7:2). Kait Hinn, Kert Joakit ja Sander Taan lõid kolm väravat, Oliver Suur kaks ning Maksim Mitrofanov ja Siim Lepp kumbki

Judokad lõpetasid aasta Aluksne turniiril

Eile ja täna Lätis Aluksnes toimunud noorte judoturniiril saavutas Võru Rei poiss Kaur Kõva U12 vanuseklassi kehakaalus kuni 50 kg kolmanda koha. Markus Soe (U10; -23 kg) tuli neljandaks, Richard Lepp (U14; -35 kg) ja Robin Soe (U16; -60 kg) jagasid oma kaalus 7.-8. kohta. 7.-8. kohta jagas ka Riho Lehiste juhendamisel harjutav Märt Uibo

Võrumaa võrkpallikarika võitis Rantipol

Võrumaa karikavõitjaks võrkpallis tuli 3:0 finaalivõiduga Lasva üle Rantipoli meeskond. Rantipol võitis esikohamängus esimese geimi 25:13, teise 27:25 ja kolmanda 25:20. Võitjatest tunnistati parimaks mängijaks Mirko Hani ja kaotajatest Martin Kammer. Varem on Rantipol Võrumaa karikavõitjaks tulnud ka aastatel 2011–2013 Poolfinaalis alistas Rantipol Võru spordikooli 3:0 (19, 10, 14) ja Lasva Barruse 3:2 (23, 18,

Martti Nõmme jäi MK-sarjas kvalifikatsiooni toppama

Martti Nõmme piirdus täna Šveitsis Engelbergis suusahüpete MK-etapil kvalifikatsiooniga, kus sai 50. koha. 114 meetri pikkuse hüppe eest teenis Võru noormees 94,9 punkti. Põhivõistlusele pääsuks tulnuks teenida 11,5 silma rohkem ja ja jõuda kümme kohta kõrgemale. Kvalifikatsiooni võitis 140 meetri ja 140,3 punktiga Anders Fannemel (Norra). MK-sari jätkub veel vana aasta lõpus Saksamaal algava ja

Raido Ränkel MK-etapil 50 parema sekka ei mahtunud

Raido Ränkel sai täna murdmaasuusatamise MK-etapil Itaalias Toblachis 15 km klassikasõidus 58. koha. Vaheaegades püsis Ränkel kuni 10. kilomeetrini 50. koha piirimail, aga distantsi viimase kolmandikuga langes mõnevõrra tahapoole. Lõpuajaga 35.27,4 järjekordse etapivõidu noppinud norralasele Martin Johnsrud Sundbyle kaotas ta lõpuks 3.43,2-ga. Algo Kärp sai 64. koha. Võistlust alustas 88 meest.

Võrulannad Kohila naiskonna vastu ei saanud

Naiste võrkpalli Balti liigas tegi liidrikohal olev Kohila VK täna Famila/Võru VK naiskonnaga viimase koduväljakul sotid kärmelt selgeks, võites veidi enam kui tunniga 3:0. Esimese geimi kaotasid väljakuperenaised 14:25, teise 13:25 ja kolmanda 16:25. Peamiselt jäädi hätta servi vastuvõtuga, nii et Kohila sai kirja koguni 18 serviässa. Võru naiskonna suurim punktitooja oli 7 (+2) silmaga

Albert Hurt ja Tarvo Täht võitsid EEVZA noorteturniiril pronksi

Eesti kuni 17aastaste poiste võrkpallimeeskond, kuhu kuulusid ka Võru spordikooli kasvandikud Albert Hurt ja Tarvo Täht, võitis Poolas EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsioon) meistrivõistlustel neljast mängust kaks ning saavutas kolmanda koha. Reedel võitis Eesti Läti 3:0 ja kaotas Venemaale 0:3. Eile kaotati 0:3 Poolale, kuid kindel 3:0 võit Valgevene eakaaslaste üle kindlustas meeskonnale kolmanda koha. Turniiri

Robert Järv tuli Lähte jõuluturniiril teiseks

Eile Tartumaal Lähtes toimunud noorte jõuluturniiril Kreeka-Rooma maadluses saavutas Võru spordikooli kasvandik Robert Järv kehakaalus kuni 85 kg teise koha. Raskekaalus tuli Karl Ermel viiendaks. Lisaks Eesti noortele osalesid maadlejad Leedust, Lätist ja Soomest.