Kubija jõulumaratoni võitis Veiko Ardel

Täna toimunud esimese Kubija jõulumaratoni võitis ajaga 3:30.40,9 Valgamaa jooksja Veiko Ardel. Teist-kolmandat kohta jagasid Tõnu ja Peeter Hendrikson, kes jõudsid finišissee ajaga 3:44.08,7. Kiireim naine oli ajaga 4:06.30,1 tartlanna Siiri Pilt. Jooksu lõpetas 15 meest ja 9 naist. Veiko Ardel. Foto: Võrumaa spordiliit Pildid

Võrumaa vutimehed panid aastale võiduka punkti

Võrumaa meister Rantipol saavutas Tallinnas Triobet aastalõputurniiril esmakordselt toimunud maakondade jalgpallimeistrite võistlusel esikoha. Finaalis alistas Rantipol peamiselt Türi Ganvixi mängijaist koosnenud Järvamaa meeskonna 1:0. Võiduvärava lõi Kert Joakit. Võrumaa vutimehed alustasid tänast turniiri alagrupis kolme võiduga, alistades Raplamaa 2:1 (mõlemad väravad Jüri Artemkinilt), Jõgevamaa 2:0 (Joakit, Lauri Pilv) ja Järvamaa 1:0 (Joakit). Enne viimast mängu

Eesti karikavõitjate nimistust leiab ka võrulasi

Tänavuse Eesti võrkpallikarika võitsid Pärnu VK meeskond ja TTÜ/Tradehouse’i naiskond. Mõlemat võistkonda juhendavad Võrumaalt pärit treenerid, vastavalt Avo Keel ja Marko Mett, ning mõlemast võistkonnast leiab ka ühe Võru spordikooli kasvandiku – Tamar Nassari ja Kaisa Bahmatševi. Karikafinaalid peeti eile Pärnus. Meeste esikohamängus alistas Pärnu VK Rakvere VK (treener Urmas Tali) 3:1 ja naiste finaalis

Tunnustust jagus ka Võrumaa võrkpalluritele

Pärnus eile toimunud Eesti võrkpalli aastalõpu galal tunnustati ka hooaja parimaid. Võru võrkpalli kasvandikest olid aasta parimate mängijate nominentide seas meestest Henri Treial ja Robert Täht ning naistest Eliise Hollas. Aasta naisvõrkpalluriks valiti Anu Ennok ja meesvõrkpalluriks Kert Toobal. Aasta treeneri autasu pälvis Andrei Ojamets. Nominentide hulgas oli ka Famila/Võru VK võrkpallinaiskonna juhendaja Raivo Jeenas.