Rantipol Võru ei saanud mängust Maccabiga enamat ühest punktist

Rantipol Võru viigistas Eesti saalijalgpalli esiliigas täna koduväljakul lähima jälitaja Maccabiga 8:8 ning on kolm vooru enne turniiri lõppu endiselt kuuendal kohal. Külaliste avaväravale mängu 1. minutil vastas Võru meeskond nelja järjestikuse tabamusega (autoreiks Raul Rebane, Tarvo Piho, Andrei Kiš ja Riho Ruusamäe) ja läks viis minutit enne poolaja lõppu 4:1 juhtima. Vaheajale minekuks vähendasid

Õilme Võro jooksis Eesti karikavõistlustel 60 meetri jooksus esikohta võites uue Võrumaa rekordi

Õilme Võro võitis täna Tallinnas Eesti talvistel kergejõustikukarikavõistlustel naiste 60 meetri jooksu ja kärpis Võrumaa rekordist veel 0,12 sekundit. Uus tippmark on 7,57, mis annab Võru vallast pärit 20aastasele sprinterile nüüd Eesti kõigi aegade edetabelis 11.-12. koha. Võro lõi kaasa ka kaugushüppes, kus sai 5.53-ga neljanda koha. Sellegi alal kuulus esikoht võrulannale – Hanna-Mai Vaikla

Võru võrkpallineiud tulid kodus EVFi karikaturniiril kolmandaks

Võrus täna lõpule jõudnud U18 vanuseklassi EVFi karikavõistlustel võrkpallis saavutas Võru spordikooli naiskond kolmanda ja meeskond neljanda koha. Võru neiud alustasid turniiri reedel 1:3 kaotusega Salva Tartule, teises sama päeva mängus alistati Narva SK Energia 3:0. Eile kaotasid võrulannad 1:3 nii Pärnu spordikooli II naiskonnale kui ka SK Tatsile, täna suutsid 3:1 võita Pärnu spordikooli

Jälitussõidus keegi võrulastest kohta parandada ei suutnud

Laskesuusatamise noorte ja juunioride MMil Rumeenias Cheile Grădișteis olid täna kavas jälitussõidud, kus võistelnud kolmest Võrumaa sportlasest oli 49. kohaga parim Regina Oja. Täna 20aastaseks saanud Regina Oja langes naisjuunioride 10 km sõidus 49. kohale 47. stardipositsioonilt. Sünnipäevalapsel tuli sõita kuus trahviringi ning vahe puhta laskmise juures kulla võitnud rootslanna Hanna Öbergiga kärises lõpuks üle

Kobela Jääl kihutas ligi 90 autosportlast

Üleeile Antsla vallas toimunud jäärajasõiduvõistlusel Kobela Jää võitsid esikoha Juho Toomik (4WD), Heiki Rauba (4WD mini), Rivo Vähi (2WD esivedu), Sigmar Tammemägi (2WD tagavedu), Ronald Jürgenson (2WD piik), Aiko Aigro (4WD piik), Maria Roop (naised) ja Kristofer Lupp (noored). 2WD esiveoliste klassi kolm kiiremat: keskel võitja Rivo Vähi, vasakul teise koha saanud ja noorte seas

Rõuge Saunamaa alistas kodus M-Team Tallinna

Rõuge Saunamaa parandas tänase 14:10 (3:5) võiduga kodus M-Team Tallinna üle oma tabeliseisu Eesti saalijalgpalli II liiga lääne-lõunapiirkonnas. Esimese poolaja kahe väravaga kaotanud Rõuge meeskond tegi teise poolaja esimese seitsme minutiga 5:0 vahespurdi, pääses 8:5 ette ning hoidis parajat vahet lõpuni. Üleplatsimees oli kuue väravaga Kristo Perli. Kristjan Kimmel ja Riho Ruusamäe lõid väljakuperemeeste kasuks

Famila/Võru VK teenis Balti liigas väärtuslikud võidupunktid

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond saavutas täna Balti liigas võõrsil 3:1 võidu Tartu Ülikool/Eedeni üle ja jätkab võitlust play-offi pääsemise nimel. Võrulannad kaotasid Tartus peetud mängus küll esimese geimi 21:25, aga parandasid siis servi vastuvõttu ning võitsid kolm järgmist 25:16, 25:17 ja 25:14. 19 rünnakust 14 realiseerinud ning viis blokipunkti kogunud ja kaks serviässa löönud Heleene Hollas