Martti Nõmme jagas Bischofshofenis 62.–63. kohta

Martti Nõmme jagas suusahüpete nelja hüppemäe turnee viimasel etapil Austrias Bischofshofenis kvalifikatsioonis 63 mehe seas eelviimast ja viimast kohta. Nõmme hüppas täna 105 meetrit ja sai kirja 71,0 punkti, sama palju kui temast meetri rohkem hüpanud Andreas Alamommo (Soome). Kvalifikatsiooni võitis 144,4 punktiga norralane Kenneth Gangnes, kes hüppas 138,5 meetrit. Nelja hüppemäe turnee liider on

Raido Ränkel jäi Tour de Skil sprindis viimaste hulka

Tour de Ski jätkus pärast puhkepäeva Saksamaal Oberstdorfis klassikasprindiga, kus Raido Ränkel pidi leppima 70. kohaga. Ränkel takerdus 400 meetrit enne sõidu lõppu rajapiirdesse, kukkus, kaotas eelvõistluse kiireimale Martti Jylhäle (Soome) lõpuks koguni 17,56 sekundiga ning edestas üldse vaid kolme meest. Kvalifikatsioonist ei pääsenud edasi ka teine eestlane Karel Tammjärv, kes jagas 39.–40. kohta. Kuna