Rõuge Saunamaa kaotas liidriks tõusnud Tartu Ravensile

Rõuge Saunamaa saalijagpallimeeskond kaotas täna Tartus peetud Eesti II liiga mängus SJM Tartu Ravensile 3:6 (2:3). Rõuge mängijaist lõi Tarvo Piho kaks väravat ning jala sai valgeks ka Riho Ruusamäe. Järgmisel nädalavahetusel peab Rõuge Saunamaa kaks kodumängu: laupäeval Kohila ja pühapäeval Keila meeskonnaga.

Hell Hunt osutus Navi Vutiseltsi jaoks liiga tugevaks

Eesti saalijalgpalli karikavõistluste 1/16-finaalis kaotas Navi Vutiselts täna Rõuges teisele rahvaliiga meeskonnale FC Hell Hunt 7:17 (2:9). Kui 3. minutil oli seis veel 1:1, siis järgmise kümne minutiga lõid vastased kuus väravat järjest ja sellega oli mäng tehtud. Navi lippu hoidis kõrgel Kaspar Leies, kes sai kirja neli väravat. Korra saatsid palli külaliste väravavõrku Rain

Võru naiskond tuli Daugavpilsis raskest seisust võidukalt välja

Naiste võrkpalli Balti liigas võitis Famila/Võru VK täna Daugavpilsis kaks tundi kestnud lahingus lähimat jälitajat VK miLATssi 3:2. Võru naiskond kaotas esimese geimi 19:25 ja teise 23:25, ent suutis siis jõuvahekorra enda kasuks keerata ning jäi järgmises kolmes geimis peale 26:24, 25:17 ja 15:10. Rünnakul suurepärast efektiivsust (58%) näidanud Heleene Hollas panustas võrulannade võitu 20

Hanna-Mai Vaikla tuli Balti matšil viievõistluses kolmandaks

Hanna-Mai Vaikla saavutas täna Leedus Šiauliais Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel naisjuunioride viievõistluses 3766 punktiga kolmanda koha. Vaikla sai 60 meetri tõkkejooksus aja 9,05, ületas kõrgushüppes 1.62, tõukas kuuli 11.85, hüppas kaugust 5.91 ja jooksis 800 meetrit 2.34,83-ga. Kui esikoha võitis kindlalt 3915 punkti kogunud leedulanna Rasa Mažekaite, siis teiseks tulnud lätlanna Tina Laura Graudina edestas

Art-Kristjan Olesk võitis Eesti noorte sprindipronksi

Art-Kristjan Olesk (Võru suusaklubi) võitis täna Järvamaal Valgehobusemäel peetud Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises M16 vanuseklassi poiste sprindis pronksmedali. Oleskit edestasid finaalis Vane Vähk (Alutaguse suusaklubi) ja Oliver Pikkor (Viljandi Põhjakotkas). Võrumaa suusatajatest jõudis A-finaali ka Astrid Erik, kes N16 vanuseklassis saavutas viienda koha. B-finaalis sõitsid N18 klassis 10. ja 11. koha saanud Johanna Oleks ja

Marko Kilp sai klassikasõidus 53. koha

Sloveenias Planicas toimuval murdmaasuusatamise Alpi karikasarja etapil oli Marko Kilp täna 15 km klassikadistantsil 86 mehe konkurentsis 53. Võitjaks tulnud Prantsusmaa suusatajale Alexis Jeannerod’le kaotas Kilp 2.47,4-ga. Eesti meestest parimana tuli Aivar Rehemaa üheksandaks.