Rantipol Võru sai mängus Cosmose duubliga suure kaotuse

Eesti saalijalgpalli esiliiga teise ringi esimeses voorus kaotas Rantipol Võru täna võõrsil suurelt 2:16 (1:6) Tallinna FC Cosmos II meeskonnale ja langes viiendaks. Esimesel poolajal lõi võrulastest värava Marek Jenas ja teisel Siim Lepp. Tuleval pühpäeval mängib Võrumaa meeskond koduplatsil Tallinna FC Rinopal Ajaxiga.

Raido Ränkel lõpetas Tour de Ski 50. kohaga

Raido Ränkel sai Tour de Skil 50. koha. Võitjaks tulnud norralasele Martin Johnsrud Sundbyle kaotas Võru suusaklubi esindaja 23.06,3-ga. Suusatuuri viimasel päeval oli Itaalias Val di Fiemmes kavas 9 km pikkune ja kurikuulsa tõusuga lõppev jälitussõit. Ränkel asus jälitama teist veel konkurentsis püsinud eestlast Karel Tammjärve, kellele ta enne tänast võistlust kaotas 39 sekundiga. Vahet

Gerda Narusk võitis noorte suusasarja avaetapil esikoha

ETV-Swedbank noorte suusasarja hooaja esimesel etapil Järvamaal Valgehobusemäel võitis Võrumaa suusatajatest esikoha Gerda Narusk ning teiseks tuli Art-Kristjan Olesk. Tänases N14 tüdrukute 1,5 km sõidus edestas Gerda Narusk Sandra Didvigit 4,5 ja Aiki Jalakat 5,8 sekundiga. Olesk jäi M16 poiste 4,5 km distantsil alla vaid Vane Vähile, kellele kaotas 2,7 sekundiga. Neljanda koha said oma

Võru meeskonnale esiliigas võit ja kaotus

Võru VK/SK võrkpallimeeskond võitis eile Eesti esiliigas võõrsil Tallinna VK Tähe 3:1 (-25, 26, 19, 21) ja kaotas täna kodus EMÜ SK-le 0:3 (-16, -15, -23) Võru võrkpallurid on 12 mängust võitnud viis ning on kümne meeskonna seas seitsmendal kohal. Järgmine topeltvoor peetakse esiliigas kahe nädala pärast.

Famila/Võru VK kaotas Jelgava naiskonnale 0:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond jäi täna Balti liigas võõrsil 0:3 alla Jelgava/LU-le ja on tabelis endiselt üheksandal kohal. Võrulannad kaotasid esimese geimi 16:25, teise 17:25 ja kolmanda 24:26. Ingris Suvi tõi Võru naiskonnale 12 (+8), Hellene Hollas 9 (+6) ja Margot Pähn 8 (+4) punkti. Lätlannadest oli 19 (+13) silmaga edukaim Liva Sola. Võru naiskond realiseeris