Kaidar Hussarile Tour de Suusahullude kolmas koht

Kaidar Hussar saavutas suusatamisvõistlusel Tour de Suusahullud Allar Soo ja Taavi Lehemaa järel kolmanda koha. Aimar Hussar tuli seistmendaks ja Tauno Mölder kaheksandaks. Tour de Suusahullud koosnes reedel Tartus sõidetud 1,3 km pikkusest proloogist, 30 km pikkusest öömaratonist laupäeval Otepääl ja pühapäeval Pühajärvel toimunud jälitussõidust Väiksel-Munamäel.

Tanel Leok võitis Adrenalin Arena Baltic Masteri avaetapi

Eile toimus Sõmerpalu motohallis selle aasta esimene tõsisem motokross, kus MX Open-klassis jättis esikoha koju Tanel Leok. Adrenalin Arena Baltic Masteri avaetapil sõitis MX Open-klassi kvalifikatsioonisparima aja välja Karel Kutsar, kes edestades Leokit 0,04 sekundiga. Esimese sõidus sai parima stardi sama sarja eelmise aasta võitka Andero Lusbo, kes juhtis võistlust mitu ringi. Leok möödus Lusbost

Tarvi Sikk sai juunioride IBU Cupi etapil 16. ja 18. koha

Tarvi Sikk jõudis nädalavahetusel Šveitsis Lenzerheides laskesuusatamise IBU juunioride karikasarja etapil kahel korral 20 parema hulka. Laupäeval sai Sikk 15 km distantsil 18. koha. Sõidu võitis tšehh Ondrej Santora ajaga 39.38,1 (1). Viis trahviminutit teeninud Sikk kaotas talle 6.02,9-ga. Pühapäeval lõpetas Sikk 10 km sprindi 16. kohaga. Ta pidi sõitma kaks trahviringi ja kaotas esikoha