Sõmerpalus sõideti Adrenalin Arena Kids Cup sarja etapp

Sõmerpalu motohallis täna Adrenalin Arena Kids Cup sarja etapil võitsid esikoha Jörgen-Matthias Talviku (85 cm3), Kevin Nõgesmaa (50 cm3 juunior) ning lätlased Ricards Alens Galcins (50 cm3), Eduards Bidzans (65 cm3) ja Toms Babris (125 cm3). Sebastian Leok tuli 50 cm3 tsiklite klassis kolmandaks.

Viigi juba välja võidelnud Rantipol pidi ikkagi kaotuse alla neelama

Rantipol Võru kaotas Eesti saalijalgpalli esiliigas täna koduväljakul 5:6 (2:4) liidriks tõusnud Tallinna FC Rinopal Ajaxile. Rantipol läks Kristo Perli väravast juhtima, külalised vastasid kolme tabamusega. Poolaja lõpus vähendas Lauri Pilv küll vahet, aga kohe lõi Rinopal oma neljanda värava. Teise poolaja algul jäid väljakuperemehed juba 2:5 kaotuseisu, aga jõudsid poolaja keskel Perli kahe ja

Võru U20 võrkpallineiud jäid esikolmikust välja

Võru spordikooli võrkpallinaiskond jäi täna Kohilas lõpule jõudnud EVFi karikavõistluste finaalturniiril neljandaks. Turniiri võitnud Salva Tartule ja kolmanda koha saanud Selver Tallinn Audentesele kaotasid Võru neiud 2:3 ning teise koha saanud Kohila VK-le 1:3. Selja taha jäeti Viljandi spordikool ja tartu S Kalev, kes mõelmad alistati 3:0. Võru naiskonnast sai ühe turniiri parimate mängijate auhindadest

Kaks võitu tõstsid Rõuge Saunamaa tabelis kolmandaks

Rõuge Saunamaa sai sel nädalavahetusel Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel kirja kaks võitu ja tõusis II liiga lääne-lõunapiirkonnas kolmandaks. Eile alistas Rõuge Saunamaa kodus JK Kohila 11:6 (4:4). Lõviosa Rõuge meeskonna väravatest, kaheksa, lõi Kristo Perli. Jala said valgeks ka Siim Tillemann, Kristjan Kimmel ja Riho Ruusamäe. Täna pidid Võrumaa jalgpallurid võõrustama Keila FC-d, aga vastased meeskonda kokku

Eesti mehed jäid ka paarissprindis joone alla

Murdmaasuusatamise MK-etapil Sloveenias piirdusid eestlased täna paarissprindi eelsõiduga. Marko Kilp ja Peeter Kümmel said 30 meeskonna seas 21. ning Kein Einaste ja Siim Sellis 25. koha. Esikoha võitis Itaalia I (Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino). Kilp ja Kümmel said oma poolfinaalis 11. koha. Kilp oli oma esimese vahetuse järel viies ja teise järel isegi kolmas, näidates

Regina Oja teatesõidudebüüt päädis Eesti jaoks eelviimase kohaga

Laskesuusatamise MK-etapp Saksamaal Ruhpoldingis lõppes täna naiste 4 x 6 km teatesõiduga. Eesti naiskond, kus kolmandat vahetust sõitis Regina Oja, kaotas parimatele ringiga ning pidi leppima 21. ehk eelviimase kohga. Kahe esimese vahetuse järel, kus rajal käisid Kadri Lehtla ja Kristel Viigipuu, oli Eesti naiskond 19. kohal ning kaotas võistlust juhtinud Ukrainale 3.07-ga. Regina Oja

Võrumaa noored laskesuusatajad võitsid mitu esikohta

Otepääl täna toimunud Värska Originaal noortesarja etapil võisteldi sprindis ning Võrumaa laskesuusatajatest võitsid esikoha Hanna Moor (Vastseliina SK) ja Joosep Perv (Võru Biathlon/Võru spordikool). Perv edestas M15 klassi 4,5 km distantsil konkurente enam kui kahe minutiga, Moori edu N17 klassi 6 km sõidus teiseks tulnud narvalanna Ksenja Pribõlovskaja ees oli 21 sekundit. Juunioridest oli parim