Võru spordikooli kergejõustiklased võistlesid Valgas

Läinud reedel Valgas peetud Valga-Valmiera lahtistel kergejõustikuvõistlustel võitsid Võru spordikooli lapsed kolm esikohta. Meesjuunioride konkurentsis võitis Allan Katšmazov 9,12-ga 60 meetri tõkkejooksu, saavutas 13.54-ga teise koha kuulitõukes ja 1.80-ga kolmanda koha kõrgushüppes. Diana Laar oli 8,57-ga kiireim B-klassi tüdrukute 60 meetri distantsil ja tuli 28,98-ga teiseks 200 meetri jooksus. Talis Timmi võitis 7,81-ga B-klassi poiste

Randel Päästel jagas Lätis viiendat-kuuendat kohta

Laupäeval Riias toimunud U18 vanuseklassi Läti lahtistel judomeistrivõistlustel jagas Randel Päästel kehakaalus kuni 46 kg 5.-6. kohta ning Givi Kokhtashvili kehakaalus kuni 73 kg 9.-12. kohta. Mõlemad Riho Lehiste õpilased saavad tänavu alles 14aastaseks.

Algas lumerajasõidusari Võrumaa Talv

Eile Varstu vallas Matsi rajal sõidetud lumerajasõidusarja Võrumaa Talv esimesel etapil võitsid esikoha Heiki Rauba (4WD), Rivo Vähi (2WD esivedu), Ott Kevvai (2WD tagavedu), Kristofer Lupp (noored) ja Maria Roop (naised), rahvakrossi tagaveolistel oli parim Stein Karu ja esiveolistel Sven Kallas. Sarja järgmine etapp toimub eeloleval laupäeval Rõuges.

Rõuge Snaipritel polnud Valga Lõvide eest pääsu

Rõuge Snaiprid pidid Eesti loodusliku jää liiga avamängus laupäeval koduplatsil tunnistama HK Valga Lionsi suurt 19:1 üleolekut. Kodumeeskonna ainsa värava lõi bullitist Toomas Rebane. „Noored Lõvid lihtsalt sõitsid meid kiirusega üle. Eks andis tunda ka asjaolu, et meil oli enne mängu ainult kaks trenni,” ütles Rõuge spordiklubi juht Jaak Pächter. „Lõvidel oli täienduseks Riias töötavaid

Tannem tümitas Navi Vutiseltsi ja tõusis alagrupi liidriks

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas võitis mullune finalist Vastseliina FC Tannem eile Navi Vutiseltsi 9:0 ja tõusis täisedu kolme võiduga alagrupi liidriks. ama palju punkte on küll ka FC Otepääl, aga ühe enam peetud mängu juures. Tannemi parim oli kolme täistabamusega raul Juur. Erki Alliksoo ja Jürgen Kuljus lõid kaks ning Gaspar Vainula ja Artur Palok kumbki

Johanna Udras tuli suurslaalomis Eesti noortemeistriks

Johanna Udras võitis eile Kiviõlis peetud Eesti noorte meistrivõistlustel mäesuusatamises U14 vanuseklassi tüdrukute suurslaalomi. Kahe laskumise kokkuvõttes edestas ta 0,27 sekundiga Läti tüdrukut Liva Olinat. U10 vanuseklassis tuli Erika Udras viiendaks ja Maria Jürisaar kaheksandaks ning U12 poiste seas Tauri Jürisaar neljandaks. Samas peeti ka Alexela noorte alpisarja esimene etapp, kus Johanna Udras sai suurslaalomis

Võrumaa judokatele Elva Openilt mitu auhinnalist kohta

Võru Rei judoka Richard Lepp võitis laupäeval toimunud laste judoturniiril Elva Open C-klassi kehakaalus kuni 34 kg esikoha. Väljaspool arvestust maadles ta kaal raskemate poistega, kus jäi alla vaid võitjale. D-klassis jagasid Markus Soe ja Sten Trommel (mõlemad -24 kg) 5.-6. kohta. Rõuge poisid Ravel Lepp (-24 kg) ja Andres Viling (-44 kg) tulid D-klassis