Urvaste ja Võru vald finaalturniiril, Antslat uus vorm ei aidanud

Urvaste korvpallimeeskond võitis Eesti valdade talimängude alagrupiturniiri ja pääses mängude finaalturniirile, mis toimub 27.–28. veebruarini Põlvas. Võru valla meeskond lunastas koha finaalturniiril tänu eelmise aasta talimängudel saavutatud teisele kohale. Urvaste järel said laupäeval Vokas toimunud turniirilt edasi veel Iisaku ja Vinni, joone alla jäid Saku ja Toila. Päev hiljem Antslas toimunud alagrupiturniiril jäid võõrustajad Torma,

Õilme Võro parandas 60 meetri jooksus Võrumaa rekordit

Õilme Võro püstitas üleeile Tartus Sportlandi sprindivõistlusel 60 meetri jooksus 7,69-ga uue Võrumaa rekordi. Oma nimel olnud ja aasta tagasi joostud senisest rekordist kärpis ta kaks sajandikku. 200 meetri jooksus parandas Võro oma nimel olnud senist Võrumaa sisetippmarki 0,07 sekundiga, saades ajaks 24,88. Eesti kõigi aegade edetabelis annab see 11. koha. Võro rääkis, et kuna

Annemarii Bendi teenis Tšehhis kaks kolmandat kohta

Võru spordikooli kasvandik Annemarii Bendi saavutas läinud nädalavahetusel Tšehhis Harrachovis kahevõistluse FISi noorte karikasarja etapil kaks kolmandat kohta. 2001. aastal ja hiljem sündinud tüdrukute konkurentsis edestasid Bendit mõlemal päeval austerlanna Lisa Eder ja sakslanna Jenny Nowak. Triinu Hausenberg sai laupäeval viienda ja pühapäeval kuuenda koha. Võistlejaid oli mõlemal päeval üheksa. Tüdrukute treenerit Olev Rootsi rõõmustab,

Võru U20 võrkpallimeeskonnale EVFi karikavõistlustel 7. koht

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond võitis nädalavahetusel EVFi karikavõistluste teise finaalturniiri, mis andis neile karikavõistlustel üldjärjestuses seitsmenda koha. Võrus toimunud võistlusel edestasid väljakuperemehed Hiuuma VK-d, Rakvere spordikooli, Saaremaa spordikooli ja Narva SK Energiat. EVFi karika võitis Tallinna VK Täht.

Parksepa SK/Võru miniklassi poisid võitsid kolmest mängust kaks

Parksepa SK/Võru miniklassi (2004. a ja hiljem sünd) korvpallimeeskond võitis kolmest nädalavahetusel Kohtla-Järvel peetud Eesti noorte meistrivõistluste mängust kaks: SK Torma Sport alistati 49:43 ja RSK sPORTKUNDA 69:40. Lisaks kaotati Kohtla-Järve KK Hitole 42:57. Üheksast seni peetud mängust on Parkepa SK/Võru poisid võitnud kuus.