Mõniste kool võitis esikoha ka poiste saalihokiturniiril

Mõniste kooli poisid kordasid oma kooli tüdrukute eilset saavutust ja tulid Võrumaa 6.-9. klasside meistriks saalihokis. Erivealt tüdrukutest tuli neil märksa enam vaeva näha ning esikohamäng Krabi kooliga võideti vaid tänu paremusele bullitiseerias. Kolmanda koha sai täna Võru spordikeskuses üheksa võistkonna osalusel toimunud turniiril Võru Kesklinna kool. Mõniste kooli meeskonnas mängisid Richard Lepp, Janmar Torn,

Võru Helios Cupil mängivad esimesena 2003. aasta poisid

Pühapäeval, 24. jaanuaril peetakse Võru spordikeskuses esimene seitsmest selletalvisest Võru Helios Cupi turniirist. Palliplatsil mõõdavad võimeid 2003. aastal sündinud jalgpallipoisid. Võõrustajaklubile FC Helios Võru kahele meeskonnale ja Rõuge poistele toovad kaugemalt külakosti FC Elva, Põlva FC Lootos ja FC Helios Tartu. Mängud algavad kell 10. Järgmised turniirid peetakse 13. veebruaril (2004. a sünd poisid), 14.

Korvpallimeistrivõistluste avamängus võitis Parksepa Rõuget

Tänavused Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlused algasid eile Parksepa SK/Võru ja KK Rõuge pallilahinguga, milles jäid 98:56 (44:31) peale võõrustajarollis olnud Parksepa korvpallurid. Neli kaugviset tabanud Martin Kulberg tõi võitjatele 32 punkti, kaotajate parim oli üheksa silma visanud Sander Kipper. Maakonna meistrivõistlustel osaleb üheksa meeskonda. Kaheksa neist on Võrumaalt: peale avamängu osaliste veel tiitlikaitsja Sõmerpalu vald (mullu