Audentes/Noortekoondis ehmatas Võru naisi geimivõiduga

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond saavutas täna Kohilas peetud Eesti meistrivõistluste mängus Audentese SG/Noortekoondisega 3:1 võidu. Võrulannad olid kohtumise algul hädas servi vastuvõtuga ning kaotasid esimese geimi 15:25. Teine geim õnnestus Võru naiskonnal tulemusega 26:24 enda kasuks kallutada ning järgmised kaks tulid juba hõlpsamalt, 25:13 ja 25:18. Heleene Hollas tõi võitjatele 20 (+18) ja Ingris Suvi 10

Rene Zahkna pääses MK-etapil Eesti meestest ainsana jälitussõitu

Rene Zahkna jagas täna Itaalias Anterselvas laskesuusatamise MK-etapil sprindis 52.–53. kohta ja pääses seega ka homsesse jälitussõitu. Lamades lastes tabas Zahkna kõik märgid, püstitiiru järel tuli tal sõita üks trahviring. Puhtalt lasknud ja ajaga 23.01,2 võitjaks tulnud Simon Schemppile (Saksamaa) kaotas võrulane 1.46,9-ga. Teised Eesti mehed endale kohta jälitussõidus ei lunastanud. Roland Lessing oli 106

Võrus toimuvad esimesed C-klassi Eesti meistrivõistlused

Võru spordikeskuses peetakse homme, 24. jaanuaril C-vanuseklassi talvuised Eesti meistrivõistlused. Võistus avatakse kell 11.45, viimane ala on kavas algusega kell 16.30. Võistlusel osaleb kokku ligi 250 noort kergejõustiklast enam kui 30 klubist. Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi esindab üheksa sportlast. C-klassi Eesti meistrivõistlused toimuvad esmakordselt.